Архів новин

03 Листопад 2017

«Завдання влади – створити належні умови для ефективного впровадження освітньої реформи»- зазначив Іван Стефанцов

    З вересня 2018 року в Україні впроваджується Закон про освіту. Питання щодо ефективної реалізації вимог освітньої реформи обговорено на оперативній нараді в райдержадміністрації та на колегії відділу освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації. Ухвалена освітня реформа починає реалізацію концепції "нова українська школа", що покликана зробити українську освіту сучасною та якісною..
     Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов коментуючи освітню реформу зазначив:

ПАМ'ЯТКА по дотриманню санітарно-протиепідемічних норм та правил при обслуговуванні населення

Підхід до вибору дезінфекційних заходів в салоні краси повинен бути той же, що і в лікувально-профілактичному закладі, оскільки при проведенні косметологічних, манікюрних, педікюрних та перукарських процедур може порушуватися цілісність шкірних покривів людини.

«Тиждень фінансової грамотності в Україні-2017»

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ  «АСОЦІАЦІЯ НОВОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ»  ЗАПРОШУЄ ДО УЧАСТІ у всеукраїнському щорічному просвітницькому заході «Тиждень фінансової грамотності в Україні-2017»
Упроваджуючи ідею щорічного святкування та популяризації Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, запрошуємо загальноосвітні заклади освіти взяти участь у просвітницьких заходах, спрямованих на формування у дітей та молоді сучасних принципів ставлення до грошей та прийняття ними виважених фінансових рішень.

Запрошуємо взяти участь у конференції: «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи»

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства запрошує Вас взяти участь у конференції «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи», яка відбудеться 7 листопада 2017 року об 11.00 на території Міжнародного виставкового центру в конференц-залі № 11 павільону №2, вхід 2-А (м.

2018 рік пройде під гаслом НУШ - маємо навчити вчителів, створити новий освітній простір і привести в школи сучасні технології, - Лілія Гриневич

У бюджеті на 2018 рік закладено 1 млрд гривень на створення нового освітнього простору – ці гроші мають бути використані на обладнання для всіх перших класів в Україні, адже вони навчатимуться відповідно до реформи Нова українська школа. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час наради з керівниками обласних управлінь освіти сьогодні, 2 листопада 2017 року.

Вітання керівництва району із Днем працівника соціальної сфери

  Шановні працівники соціальної сфери!   Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!  Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Зміни до Порядку надання державної допомоги сім’ям з дітьми

  Наказом Міністерства соціальної політики України та Міністерства юстиції України від 21.03.2017 № 441/915/5 «Про затвердження Порядку електронної взаємодії Міністерства соціальної політики України та Міністерства юстиції України щодо підтвердження факту народження дитини», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 березня 2017 року за №393/30261, визначено механізм електронної взаємодії між Міністерством соціальної політики України та Міністерством юстиції України щодо підтвердження факту народження