Архів новин

01 Листопад 2017

Казначейська акція «Об’єднаймо Україну!» демонструє всім українцям своє прагнення до єдності, згуртованості та цілісності, бажають миру і злагоди країні


   31 жовтня 2017 року колектив управління Державної казначейської служби України  у  Бершадському районі Вінницької області долучився до проведення акції  на території області «Об’єднаймо Україну!», що передбачало створення найдовшого прапору України з написами міст  та районів, де представлені територіальні органи Казначейства.

Іван Стефанцов «Маємо докласти максимум зусиль, щоб прийняті реформи запрацювали та дали позитивний результат»

   1 листопада  2017 року відбулась нарада з керівниками відділів, секторів, спеціалістів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації. У нараді прийняв участь голова Бершадської районної ради Михайло Бурлака.   Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації Іван Стефанцов,  звернув увагу присутніх на тому, що прийнято пенсійну, медичну та освітню реформу. «Урядом України зроблено величезні та важливі кроки в напрямку реформування  держави.

Досягнення позитивних змін у промисловості району, відновлення і нарощування виробництва - пріоритетні завдання місцевої влади

  Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко відвідали ДП «Укрспирт» Бершадське місце провадження діяльності та зберігання спирту   і ознайомились з роботою, планами, проблемами підприємства.

Захист прав дітей, їх безпека, здоров’я перебувають постійно на контролі влади і є пріоритетом її діяльності

З метою реалізації засад державної політики щодо соціального захисту прав, свобод і законних інтересів дітей,  31 жовтня 2017 року у Бершадській районній державній адміністрації відбулося  чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Ольшевського.

Боротьбі українського народу за незалежність та пам'яті захисників України, присвячений конкурс дитячої творчості «Перлини Бершадщини 2017»

         Відповідно до Указу Президента України від 13.10.2015 року №580/2015 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки", районної  «Програми розвитку  культури і духовного відродження на період до 2020 року»  затвердженої рішенням 4 сесії 7 скликання Бершадської районної ради від 19.04.2016 року  в Бершадській дитячій музичній школі ім.Р.А.Скалецького  31 жовтня 2017 року відбувся шкільний конкурс дитячої творчості «Перлини Бершадщини», присвячений боротьбі українського

Іван Стефанцов: «Нинішня медична реформа, вперше в Україні, дає можливість кожному обрати лікаря, якому довіряєш та отримати професійну медичну допомогу безкоштовно»

   Запропонована Урядом медична  реформа впроваджує дієвий механізм підтримки якості надання медичної допомоги. Створюються передумови для позитивного стимулювання реальних зрушень у медицині. Водночас цей законопроект захищає пацієнта, забезпечуючи і гарантуючи йому якісну медицину.

Університет третього віку розпочав роботу у Бершаді


     Психологи стверджують,  що вихід на пенсію для багатьох людей похилого віку є кризовим, переломним моментом і тягне за собою суттєві зміни в умовах і способі життя. Сформована ситуація вимагає від людини переосмислення цінностей, пошуку нових шляхів самореалізації, у людини змінюється ставлення до себе і до навколишнього світу.

День села в Михайлівці

У с. Михайлівка на батьківщині самодіяльного композитора Р.А.Скалецького відбулося гарне свято – день села. Будинок культури радо зустрічав гостей та жителів села, грав духовий оркестр, запрошуючи всіх на свято.