Архів новин

12 Жовтень 2017

До уваги одержувачів житлових субсидій!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», та внесеними змінами постановою КМУ №106 від 28.02.2015 року «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», управлінням соціального захисту населення  райдержадміністрації проводиться перерахунок субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на неопал

Особистий прийом громадян

  12 жовтня 2017 року відповідно до затвердженого графіка перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів особистий прийом громадян.
Під час прийому розглянуто одне колективне та три індивідуальних звернення. Заявниками піднімалися питання, пов’язані із розірванням договорів оренди земельних ділянок (паїв), встановлення межових знаків, ремонту відрізку дороги по вул. Шевченка у селі Лісниче та   порушення будівельних норм

Новації пенсійного законодавства - коментар начальника Бершадського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Світлани Клітченко

     Верховна Рада України підтримала ініційовану урядом пенсійну реформу і прийняла Закон України  №6614  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», який  8 жовтня 2017 року підписано Президентом України. Цим Законом вводяться вимоги до мінімального страхового стажу роботи для виходу на пенсію і передбачається з   1 жовтня осучаснення пенсій, тобто підвищення пенсій пенсіонерам, які виходили на пенсію в різні періоди.

Ведуться роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по провулку та вулиці Колосіївській в м.Бершадь

Першочерговим пріоритетом  визначеним  місцевими  програмами соціально-економічного розвитку територій  громад, є ремонт  доріг.
В м.Бершадь розпочато  та  ведуться  ремонтні  роботи дорожнього покриття  по  провулку та вулиці   Колосіївській.

Легалізація трудових відносин та заробітної плати

З метою проведення системної роботи щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі працює районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Виплата підвищених пенсій розпочинається відсьогодні, - Володимир Гройсман

Закон України про підвищення пенсій, ухвалений Верховною Радою та підписаний Президентом України, набрав чинності, і відсьогодні, 11 жовтня, розпочинається процес нарахування та виплат осучаснених пенсій. Про це під час засідання Уряду повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Сьогодні набрав чинності і вступив у силу закон. Ми розпочинаємо процес виплат вищих пенсій. Вся система готова», - сказав Глава Уряду.

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про реінтеграцію Донбасу

За відповідне рішення проголосувало 233 народних депутати.
Згідно з текстом проекту закону, Росія визнається державою-агресором, на яку покладається відповідальність за окупацію українських територій.
  Основні положення:
"Відзначаючи, що Російська Федерація ініціювала, організовувала та підтримувала терористичну діяльність в Україні, здійснює збройну агресію проти України та тимчасову окупацію частин її території, застосовуючи регулярні з’єднання і підрозділи збройних сил", – йдеться в документі.

Президент: Закон «Про освіту» забезпечує рівні права дітей, які належать до національних меншин, на знання української мови та навчання і розбудову кар’єри в Україні

Президент Петро Порошенко заявляє про неприпустимість політизації нового українського Закону «Про освіту», який став не лише вагомою частиною освітньої реформи, а й законом рівних можливостей для усіх учасників освітнього процесу.

Верховна Рада прийняла судову реформу

Народні депутати прийняли в другому читанні і в цілому законопроект "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, кодексу адмінсудочинства України та інших законодавчих актів", підтримавши тим самим судову реформу, передає Інтерфакс-Україна.
За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 234 народних депутата.

Представники влади відвідали тематичні виставки до Дня захисника України

11 жовтня 2017 року, на передодні Дня захисника України, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько відвідали тематичні виставки «Вони захищали Україну» та «За Україну, за честь, за славу, за народ!», які розгорнуто працівниками читального залу районної бібліотеки  у фойє Бершадської дитячій музичної школи ім. Р.Скалецького.

Якісна питна вода - у кожен дім!

З метою  виконання  основних заходів  Програми  соціально-економічного   та  культурного розвитку  Бершадського району   та Програми розвитку територіальної  громади   с.Флорино для  покращення доступу населення та закладів соціальної сфери до якісної питної води активно  ведуться  роботи  з  будівництва  водогону в с.Флорино Бершадського району Вінницької області. Загальна  вартість  робіт становить  1671,250 тис.грн.

В нашій пам’яті вони назавжди залишились...

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника Вітчизни в актовій залі дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбувся захід «В нашій пам’яті вони назавжди залишились», присвячений воїнам, які захищають незалежність нашої держави та воїнам землякам,  які загинули в зоні АТО.

Пенсійна реформа: подробиці та нюанси

    Про комплексні зміни в системі пенсійного забезпечення, які торкаються населення, велась мова 11 жовтня 2017 року під час  зустрічі працівників Бершадського відділення Пенсійного фонду України у Вінницькій області з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій і установ району, органів місцевого самоврядування та Джулинської ОТГ щодо роз’яснення змін пенсійного законодавства.

У районному краєзнавчому музеї діє тематична виставка до Дня захисника України

11 жовтня 2017 року в Бершадський районний краєзнавчий музей завітали учні 8-В класу Бершадської ЗОШ I-III ст. №3 класний керівник Нікітчук Л.П., для яких було презентовано виставку до Дня захисника  України  "Гідність, Воля і Перемога". Діти також ознайомилися з експозицією музею, особливо зацікавили артефакти, які були привезені зі Сходу України.

Опалювальний сезон 2017-2018 років розпочнеться своєчасно

Проведено чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його стабільного проходження. Провів  засідання  перший  заступник  голови райдержадміністрації, голова  районного оперативного штабу В.Е.Ольшевський.