Архів новин

11 Жовтень 2017

Пенсіонери Вінниччини отримають пенсії вчасно та в повному обсязі

На цьому наголосила  директор Вінницької дирекції Укрпошти Наталія Костюк під час брифінгу, який проходив сьогодні у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю облдержадміністрації.

У Вінницькій області розпочато фінансування пенсійних виплат у нових розмірах

На цьому наголосила під час брифінгу  щодо результатів впровадження пенсійної реформи та особливостей пенсійних виплат у жовтні 2017 року начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

Представники влади взяли участь у годині пам'яті за загиблими в АТО

  11 жовтня 2017 року у Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.Скалецького з метою національно-патріотичного виховання молоді відбулася година пам’яті за загиблими в антитерористичній операції. У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук, вчителі та учні міських загальноосвітніх навчальних закладів, професійного ліцею та студенти Бершадського медичного коледжу.

Зміни в пенсійному забезпеченні

    3 жовтня 2017 року Верховна Рада України підтримала ініційовану урядом пенсійну реформу і прийняла Закон України  №6614  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» ( далі – Закон),  який  8 жовтня 2017 року підписано Президентом України.

Про виплату пенсій відповідно до нового пенсійного законодавства

За повідомленням Пенсійного фонду України у Вінницькій області протягом жовтня буде здійснено виплата пенсій з підвищенням.
Нагадаємо, що 11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України №2148 від 03.10.2017 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», на виконання якого органами Пенсійного фонду Вінницької області розпочато фінансування підвищених пенсійних виплат.

На Вінниччині започаткували першу та єдину в Україні програму «Медичне право»

Днями, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко  взяв участь у відкритті сертифікованої освітньої програми «Медичне право».