Архів новин

09 Жовтень 2017

Відбулися фінальні змагання школярів з футболу

6 жовтня 2017 року на районному стадіоні «Колос» відбулись фінальні змагання з футболу за програмою районної Спартакіади серед ЗОШ І-ІІІ ст.
У фіналі взяли участь команди Бершадської №3, Осіївської, Війтівської, Флоринської загальноосвітніх навчальних закладів району.

Представники влади взяли участь у відкритті пам'ятного знака загиблим жителям села Сумівки

9 жовтня 2017 року у с.Сумівці відбулося відкриття пам’ятного знака загиблим односельчанам, під час різних періодів історії. У заході взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Ольшевський, голова СТОВ «Нива» Сергій Царюк, вчителі та учні Сумівської загальноосвітньої школи, жителі села.

Армспорт на Бершадщині ростить гідну зміну

З 6 по 8 жовтня  2017 року в м. Одеса  відбувся кубок України з армрестлінгу. Участь у цьому популярному виді спорту взяли участь  більше 150 учасників з 19 областей України. Метою чемпіонату  було пропагування здорового способу життя, популяризація армспорту, як масового виду спорту.
Вдало виступила на  даних змаганнях учениця Війтівської ЗОШ Скрипник Олександра Сергіївна ( тренер Оксана Дяченко), яка  у своїй ваговій категорії  виграла бронзову медаль.

Роз’яснювальна робота у Голдашівській сільській раді

Відповідно наказу начальника управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації працівниками управління проведено виїзд до Голдашівської сільської ради з метою роз’яснювальної роботи щодо правильності застосування чинного законодавства України, а саме:

Реалізовуємо інвестиційний проект в Баланівській школі

Згідно розпорядження  КМУ  від 12 липня 2017 р. №461-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року»

Валерій Коровій: Надання екстреної медичної допомоги - пріоритетне завдання для області і для держави, адже йдеться про головний її ресурс – життя і здоров'я громадян

Про перспективи розвитку системи екстреної медичної допомоги на Вінниччині йшлося сьогодні на апаратній нараді в обласній державній адміністрації.

Директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмила Грабович у формі презентації поінформувала учасників наради про стан, інфраструктуру, технічне оснащення системи екстреної медичної допомоги в регіоні, а також про забезпеченість структури лікарями та молодшим медичним персоналом, автомобільним транспортом та медичним обладнанням.

Слова вдячності освітянам за посіяне у душах дітей добре, розумне і вічне

    За душевну щедрість, надзвичайну любов до дітей, за професіоналізм і педагогічний талант  кожен із нас вдячний своєму учителю.   Саме тому піднесено, щиро, з глибокою пошаною до професії вчителя у Бершаді відзначили професійне свято освітян

9 жовтня - Всесвітній день пошти

  Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання  із  професійним святом – Всесвітнім  днем пошти!
Спільно з усіма поштовиками світу, єднаючи багатьох людей у різних куточках області, країни, ближнього та далекого зарубіжжя, прокладаючи між ними мости дружби, ви якісно і гармонійно забезпечуєте найважливіше благо цивілізації – можливість спілкування.