Архів новин

05 Жовтень 2017

Доступні ліки – підсумки за півроку: У кожному регіоні країни програмою користується від 100 до 200 тисяч пацієнтів

За 6 місяців дії програми «Доступні ліки», держава забезпечила українців препаратами на суму понад 235 млн грн. А пацієнти отримали ліки за 6,5 млн рецептів.

Урядова програма «Доступні ліки» діє з квітня 2017 року. Мільйони українців по всій країні вже скористалися програмою та отримали життєвоважливі ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Вінниччина та Хмельниччина обмінялися досвідом, щодо об’єднання територіальних громад

Сьогодні, 5 жовтня, на базі Хмельницької обласної ради відбулося засідання круглого столу «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи». У зібранні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування Хмельницької та Вінницької областей. Зокрема, засідання розпочали голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний і голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

Підвищену пенсію українці мають отримати вже у жовтні

Про це під час всеукраїнської селекторної наради з питань запровадження пенсійної реформи 5 жовтня повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Вінниччину в регіональні студії представляли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

Відповідальність за неподання або несвоєчасне подання фінансової звітності

Відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 Податкового кодексу України.

Глава держави: В Україні має бути створений окремий Антикорупційний суд

В Україні має бути створена окрема судова антикорупційна вертикаль в складі окремого Антикорупційного суду, касаційної інстанції – антикорупційної палати у Верховному суді України і представництвами антикорупційного суду на місцях. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з колективом Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Шевченка.

Податкова консультація та особливості її надання

За вибором платника податків індивідуальна податкова консультація надається в усній або письмовій формі. Це передбачено ст.52 Податкового кодексу України.
Індивідуальні податкові консультації надаються:
- в усній формі – контролюючими органами та державними податковими інспекціями;

Здійснюється нарахування та виплата грошової компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу громадянам, які мають право на пільги

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що працівниками відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення здійснюється нарахування та виплата грошової компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу громадянам, які мають право на пільги відповідно до чинного законодавства.
Всього за 2017 рік пільгами на придбання твердого палива скористались 1457 осіб на загальну суму 2 мільйони 131,4 тис. грн. Із них:
70 – інвалідів війни, в тому числі учасників АТО – 8;

Зустріч керівництва району із головою Сорокського району Республіки Молдова

4 жовтня до районного краєзнавчого музею завітав голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян. Поважного гостя зустріли голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  та голова районної ради Михайло Бурлака. 

Навчання керівників навчальних закладів району з питань охорони праці

03 жовтня 2017 року в приміщенні Будинку комунальної організації РДЮСШ «Ровесник» відбулися навчання керівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів, професійного ліцею з питань охорони праці посадових осіб. Присутніх познайомили з правилами:  охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями, охорони праці на автомобільному транспорті, 

Свято зустрічі поколінь

3 жовтня 2017 року в актовій залі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято «Зустріч поколінь.Зігрій серце добротою», на якому були присутні працівники державних установ, ветерани війни та праці, вчителі та учні школи.