Архів новин

04 Жовтень 2017

Оголошення про проведення аукціону об'єкта державної власності групи А

 23.10.2017 року Українською універсальною біржею (36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52, тел.(0532)56-00-37, адреса веб-сайту www.uub.com.ua) на аукціоні в електронній формі буде проведено повторний продаж об'єкта державної власності групи А – будівлі лазні, розташованої за адресою: 24400, Вінницька обл., м. Бершадь, вул. Покровська, 211К.

Майбутні призовники строкової служби відвідали районний краєзнавчий музей

До Бершадського районного краєзнавчого музею 4 жовтня завітали призовники строкової служби до лав Збройних Сил України та їхні родичі. Для них було проведено урок патріотичного виховання «Захищати Вітчизну» та презентовано виставку "Гідність, воля і перемога", яка присвячена Дню захисника Вітчизни. Захід провела мнс музею Оксана Притула.

Проводиться капітальний ремонт поліклінічного відділення та харчоблоку Бершадської окружної лікарні


Збереження й розвиток людського та соціального потенціалу можливий через підвищення ефективності охорони здоров’я.
Цей стратегічний напрям, як один із основних, закладений у Програмі соціально – економічного і культурного розвитку Бершадського району на 2017 рік, та в стратегії розвитку району до 2020 року.

Урочисті проводи до лав Збройних Сил України

 4 жовтня 2017 року у Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.Скалецького відбулися урочисті проводи до лав Збройних Сил України. У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар, рідні та  близькі призовників, старшокласники міських  навчальних закладів.

Вихованці дитячого садочка «Малятко» відвідали районний краєзнавчий музей

2  та  4 жовтня районний краєзнавчий музей відвідали вихованці дитячого садочка «Малятко». Дітки з старших  груп садочка  «Червона шапочка», «Зірочка»  і «Пролісок» прийшли з вихователями Іною Осадчук, Наталією Брик, Наталією Степаненко та помічниками вихователів Галиною Крук, Аллою Манченко, Тетяною Кондратишиною. Провели для них цікаві та пізнавальні  екскурсії Галина Шевчук та Оксана Притула.

Міжнародна конференція «Правові, екологічні, економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід».

3 жовтня в залі засідань приміщення обласної Ради відбулась міжнародна конференція «Правові, екологічні, економічні аспекти управління відходами: італійський та український досвід».
Італійську сторону представляли Президент АТ «Контаріна» Франко Заната, менеджер з міжнародного співробітництва АТ  «Контаріна», Марко Маттіелло, експерт з управління біовідходами, представник Аграрної школи дель Парко ді Монца, Альберт Конфалоньєрі, спеціаліст з міжнародних проектів ТОВ «Формацйон», Кіара Палачетті, керівник проектів ЄС ТОВ «Формацйон», Сильвія Льюті.

6 відтінків верховенства права в місцевому самоврядуванні. Історія одного проекту

«Верховенство права в місцевому самоврядуванні? Це про що? І так зрозуміло, що ми маємо працювати в правовому полі». «Коли три роки тому я побачив тему «Верховенство права в місцевому самоврядуванні», я, м’яко кажучи був налаштований скептично. Де верховенство права, а де каналізація. Як воно ліпиться одне до одного?»

Нам цей закон конче необхідний, - Асоціація ОТГ про землю за межами населених пунктів

Асоціація об’єднаних територіальних громад звернулася до Верховної Ради України з листом підтримки проекту закону №7118, який спрямований на розширення повноважень об’єднаних територіальних громад у сфері земельних відносин. Про це в програмі «Реформа» Громадського ТБ повідомив голова Асоціації, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Близько 700 об’єднаних громад може бути створено в Україні до кінця року, - В’ячеслав Негода

На розгляді Центральної виборчої комісії знаходяться звернення від облдержадміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів у 62 об’єднаних територіальних громадах. І такі звернення продовжують надходити до ЦВК. Отже, враховуючи громади, сформовані у 2015-2017 роках, і ті, де вибори призначено на 29 жовтня, в Україні до кінця року може бути створено близько 700 ОТГ.

Сім раз відміряй, - інтерв’ю з громадським діячем про прийдешні вибори в ОТГ

«Для кандидатів, суб’єктів виборчого процесу, зважаючи на те, що рівень виборів є місцевим, я би радила зосередитися на темах, програмах і завданнях, які стосуються виключно органів місцевого самоврядування. Бо в Україні існує така тенденція: кандидати, незважаючи на те, є вони висуванцями політичних партій чи самовисуванцями, частково вербалізують політичні тренди національного рівня.

Як розвиток сільської медицини може покращити здоров’я українців

Профілактика та запобігання захворюваності - серед завдань первинної ланки медицини, зокрема сільської.

Децентралізація триває: в Україні може з’явитися перша об’єднана громада навколо обласного центру

Луцьк може стати першим обласним центром в Україні, який об’єднається із прилеглим населеним пунктом.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, пише TSN.UA.

Восьмеро із 12-ти депутатів Прилуцької сільської ради проголосували за об’єднання з містом Луцьком.

Процесуальні кодекси прийнято

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому президентський законопроект № 6232 «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів».

Вперше організований тематично-оздоровчий семінар для учасників АТО Вінниччини розпочав свою роботу

Сьогодні, 3 жовтня,  відбулося офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів обласних, районних, міських громадських організацій  учасників АТО Вінниччини, який проходить на базі обласного клінічного госпіталю для інвалідів війни.

Семінар організовано Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації з 2 по 21 жовтня 2017 року.

Володимир Гройсман про ухвалення пенсійної реформи: Ми починаємо системні кроки, які ведуть до збільшення доходів громадян

Ухвалення Парламентом розробленої Урядом України пенсійної реформи – це надзвичайно важливе рішення, яке послужить початком системних змін, направлених на збільшення доходів громадян. Про це в своєму відеозверненні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Пенсійна реформа прийнята

Верховна Рада на засіданні 3 жовтня 2017 прийняла в другому читанні і в цілому Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій» (проект № 6614). У проекті Закону передбачено зміну солідарної системи пенсійного страхування, диференціація розмірів пенсій залежно від набутого страхового стажу та отриманого заробітку, єдині підходи до обчислення пенсій та ін.
Так, з 1 січня 2018 року пенсія за віком призначатиметься:

Відбулися заходи з нагоди Дня ветерана та Дня людей поважного віку

З нагоди Дня людей поважного віку та Дня ветерана відбулися урочисті заходи у Бершадській ЗОШ І – ІІІст. №1, у яких взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський, голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар, члени громадських організацій ветеранів війни і праці,  педагогічний колектив та  учні навчального закладу, представники громадськості та ЗМІ.