Архів новин

03 Жовтень 2017

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку

З метою відзначення Міжнародного дня людей похилого віку працівниками територіального центру соціального обслуговування Бершадського району здійснено відвідування людей цієї категорії, які отримують соціальні послуги вдома та у стаціонарі (730 осіб).

Конкурс «Бібліо - профі - 2017»

До Всеукраїнського Дня бібліотек було проведено конкурс професійної майстерності бібліотечних працівників району «Бібліо – профі 2017» Словами привітання розпочала свято завідуюча відділом культури Заслужений працівник культури України Герасимчук Надія Миколаївна. Далі ведучі конкурсу бібліотекарі Бершадської центральної районної бібліотеки Олена Струтинська та Світлана Єгорова

Шашковий турнір памяті В'ячеслава Дремлюха

В Бершаді відбувся шашковий турнір пам’яті В’ячеслава Дремлюха, який загинув на  сході України захищаючи незалежність України. У змаганнях прийняли участь 32 учасника.
У гострому суперництві, цікавій і безкомпромісній грі переможцями і призерами стали :
             серед юнаків
І місце – Огородник Максим
2 місце – Бевзюк Костянтин
3 місце – Чечельницький Назар
3 місце – Обручков Денис

Про результати проведення конкурсу

         В управлінні соціальної та молодіжної політики Бершадської районної  державної адміністрації завершено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації.

          Результати конкурсу

           Управління соціальної та молодіжної політики

ПРИЙМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ!

Сім’я, родина – це перший і найвідповідальніший вихователь дитини. Життя у колі рідних,близьких людей формує у дитини найкращі якості: щирість, доброзичливість, повагу, відкритість адже батько й мати – це ті люди,що завжди йдуть поряд , тримають за руку, підставляють плече.Тому кожна дитина повинна виховуватися у сім’ї, має право на родинне та батьківське тепло та ласку. Але   багато дітей не знають що таке батьківське тепло, мамина ласка. Це – діти – сироти та діти позбавленні батьківського піклування.

До уваги одержувачів житлових субсидій

13 вересня 2017 року  Кабінет міністрів України постановою № 735 «Про внесення змін до Положення призначення та надання населенню житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» вніс зміни до положення про призначення субсидій, які передбачають збільшення терміну подання громадянами заяв на монетизацію зекономлених субсидій до 1 листопада 2017 року:

У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Участь в обласній конференції

Напередодні відзначення Міжнародного дня людей похилого віку – на базі Тиврівського будинку інтернату геріатричного напрямку відбулася конференція на тему: «Надання соціальних послуг людям поважного віку у Вінницькій області. Досягнення та перспективи».

Засідання комісія з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

03 жовтня 2017 року  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського відбулось вже дев’яте з початку року засідання комісії з  визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, на якому приймались рішення по  клопотаннях від голів Шляхівської, Кидрасівської, Михайлівської, Голдашівської, Лісничанської та Поташнянської сільських рад.

Президент доручив підготувати позов проти Росії щодо негативних екологічних наслідків будівництва Керченського мосту

Президент Петро Порошенко доручив підготувати позов проти Російської Федерації щодо незаконності будівництва Керченського мосту з території Росії до окупованого Криму.

«Хотів би, щоб опрацювали (питання, що пов’язане – ред.) з лихом, яке було викликане будівництвом Керченського мосту, і підготували відповідний позов до відповідних міжнародних структур», - зазначив Глава держави на нараді з питань реформування лісового господарства та вдосконалення державної екологічної політики у Івано-Франківську.

Стан посівів озимих сільськогосподарських культур на Бершадщині

Метеорологічні умови третьої декади вересня сформувались наступним чином: середньодобова температура повітря склала в середньому по регіону +12,50 С за багаторічної норми +11,80 С . Мінімальні її показники коливались від –1,0 до +3,10 С; максимальні від 22 у північній частині області до 270 С – у південній. Перехід через +150 С у бік зниження відбувся 23 вересня. У поймах річок спостерігались заморозки на поверхні ґрунту.