Архів новин

02 Жовтень 2017

Україна – НАТО. Безпека через партнерство

    20 років тому підписано Хартію про особливе партнерство між Україною і НАТО. Нині цей документ продовжує залишатися основоположним у визначенні відносин України з Організацією Північноатлантичного альянсу. За повідомленням Голови Верховної ради України А. Парубія протягом трьох років з початку Революції гідності, підтримка українцями ідеї вступу нашої країни до НАТО зросла втричі.

Турбота місцевої влади – створення інфраструктури для відпочинку та розвитку дітей

   Для життя будь якого населеного пункту  важливі три фактори – наявність робочих місць, розвинена інфраструктура, та місця для відпочинку. Ще одне місце для розваг дітей та відпочинку батьків облаштовується в м.Бершадь, поблизу лікарні. Тут буде розміщений дитячий ігровий майданчик.  Каруселі і гойдалки, гірки, лавочки та інші Все для цікавого, веселого відпочинку та для фізичного розвитку дитини.   Цей проект реалізовується за кошти грантодавця, районної ради та партнерів.

1454 дитини району було оздоровлено в дитячих таборах

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної програми «Захистимо дитинство» на період 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням 41 сесії районної ради  6 скликання від 16.10.2015 року,  в районі було прийнято ряд заходів щодо організації та проведення оздоровчої кампанії у 2017  році.

Сонячна енергетична станція для дому – це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект


              Відновлювальні джерела енергії, поміж яких енергія сонця та вітру, стрімко дешевшають, а іноді їх вартість опускається нижче, ніж у вуглеводневих конкурентів, таких як вугілля чи нафту.

Конкурс «Бібліо - профі - 2017»

До Всеукраїнського Дня бібліотек було проведено конкурс професійної майстерності бібліотечних працівників району «Бібліо – профі 2017». Словами привітання розпочала свято завідуюча відділом культури, Заслужений працівник культури України Герасимчук Надія Миколаївна. Далі ведучі конкурсу бібліотекарі Бершадської центральної районної бібліотеки Олена Струтинська та Світлана Єгорова оголосили учасників конкурсу - завідуючих сільськими бібліотеками: с. Бирлівка  Неоніла Плетенчук ,

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України

  02 жовтня 2017 року  у   райдержадміністрації  відбулося розширене засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення Дня захисника України, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський. Він зазначив, що День захисника України це державне свято, яке має проводитись на піднесеному патріотичному рівні, з шаною та увагою до захисників України усіх поколінь.

На Вінниччині активно проводяться ремонтно-відновлювальні роботи інфраструктури та об’єктів соціальної сфери Калинівського та Вінницького районів по ліквідації наслідків НС

Станом на 08 год. 30 хв. 02 жовтня 2017 року відкритих осередків горіння немає, спостерігається поодинока детонація боєприпасів.

Інформації щодо загиблих внаслідок надзвичайної ситуації
не зареєстровано. За оперативною інформацією, травмовано 2 особи, які госпіталізовані до медичних закладів

Чим живе дошкілля району

Дитинство – не просто період
зростання  маленької людини, а період творення
майбутнього дорослого.
М. Монтессорі

Репортаж із передової…

28.09.2017р. у районному методичному кабінеті відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА відбулася презентація книги «На передньому краї» почесного краєзнавця України, педагога, директора Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, волонтера – патріота Григорія Олексійовича Погончика.

Для зацікавлених сільгосптоваровиробників

12 жовтня 2017 року 0 10-00 годині у м. Вінниця відбудеться масштабний міжрегіональний форум «Agro-Vin 2017», який організовується Центром підтримки бізнесу м. Вінниці, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

ВІДНОВЛЕНО ПІЛЬГИ

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації інформує, що змінами, внесеними до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», з 01 липня 2017 року відновлено пільги сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни без врахування доходів сім’ї пільговика.

Валерій Коровій закріпив відповідальних керівників структурних підрозділів ОДА за кожною постраждалою територією від НС

Для оперативного управління та чіткого вирішення проблем кожної постраждалої  території  у зоні НС,  голова облдержадміністрації Валерій Коровій визначив відповідальних серед керівників структурних підрозділів ОДА.

А саме: м. Калинівка – Департамент фінансів ОДА (Копачевський М.А.);

С. Павлівка – Департамент будівництва та містобудування та архітектури ОДА (Романченко Д.В.);

МИ ХОЧЕМО ЖИТИ У МИРНІЙ УКРАЇНІ

Святкування Дня Миру у Війтівській загальноосвітній  школі І-ІІІ ст. було дуже насиченим. Учні 1-4 класів порадували яскравою виставкою малюнків «Я хочу жити в мирній Україні». Учнівське самоврядування ініціювало проведення акції «Голуб миру», підготували квіти та вітальні листівки для ветерана Другої Світової війни Каратнюка І.І.

День дошкілля у «Малятку»

У дитячому  навчальному закладі  №3 «Малятко » відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.  Для дітей та  працівників садочка організовано цікаву та змістовну концертну програму.
Це свято - ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. 

У День ветерана ще раз про партизанське минуле

З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, при підтримці ініціативи громадських ветеранських організацій 24-го вересня 2004-го року Указом Президента України № 1135/2004 був встановлений національний український «День ветерана», який відзначається з тих часів щорічно 1-го жовтня.