Архів новин

12 Вересень 2017

Представники Вінниччини взяли участь у всеукраїнській нараді з питань розвитку сільської медицини

За ініціативи та за участі Президента України 11 вересня у Києві відбулась всеукраїнська нарада  з питань організації якісної і доступної медицини в сільській місцевості.

Від Вінницької області в нараді взяли участь  заступник голови ОДА Олександр Крученюк , директор Департаменту охорони здоров’я   ОДА Людмила Грабович, а також головні лікарі ЦРЛ області, головні лікарі ЦСМД та  сільські селищні голови об’єднаних територіальних громад Вінниччини.

Колектив «П’ятківчанка» нагороджений дипломом етнофестивалю "На Гозері"

        9 вересня в с.Бондурівка Чечельницького району відбувся І Етнофестиваль «На Гозері». У роботі фестивалю брали участь фольклорні колективи Вінницької, Одеської, Кіровоградської області, які чарували жителів села своїм виступом . На фестивалі панувала дружня атмосфера,  бажаючі танцювали під музику духового та інструментального ансамблю, обмінювались досвідом  майстер – класів з вишивки, ділились традиціями, звичаями та обрядами.

Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів  з переробки відходів та очистки води.

Маємо зробити максимум задля прискорення розвитку медицини на селі – Глава держави

Держава має докласти максимум зусиль для поліпшення рівня медицини на селі і прискорення реалізації відповідної програми, переконаний Президент Петро Порошенко.

«Значною, важливою складовою частиною медичної реформи є ситуація з рівнем забезпечення медичними послугами на селі», - наголосив Глава держави під час наради з питань розвитку сільської медицини.

«Про проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок»

На виконання листа Мінсоцполітики від 09.08.2017 року №16038/0/2-17/37 «Про організацію та проведення у Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» та з метою соціального захисту дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності, виконання Закону України “Про освіту”,  службою у справах дітей прийнято наказ від 04.09.2017 року № 27 «Про проведення у 2017 році Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок».

До Уваги виборців сіл Шляхова, Теофилівка, Завітне, Тирлівка, с-ще Кавкули!

ЦВК своєю Постановою №164 від 18 серпня 2017 року призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші місцеві вибори до Шляхівської об’єднаної територіальної громади.
З метою підвищення    якості і достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» запрошує взяти участь у семінарі

    З 05 до 10 жовтня 2017року у м. Балатональмаді за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжвідомчий семінар «Формування свідомого і відповідального ставлення до батьківства, як основа сучасної сімейної політики».

НАРАДА КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Нещодавно на базі районного методичного кабінету  відбулася нарада  керівників навчальних закладів. Традиційно нараду розпочала начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачна О.М.

Фольклорний гурт "Оберіг" на обласному етнографічному фестивалі «На Гозері»

09 вересня.2017 року зразковий фольклорний гурт автентичного співу «Оберіг» Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (керівник – методист гурткової роботи Я. Тенетко). Взяв  участь в обласному етнографічному фестивалі «На Гозері», який проводився в с. Бондурівка,  Чечельницького району. Учасники фестивалю мали змогу ознайомитися з творчими колективами східного Поділля, взяти участь в майстер-класах з гончарства, вишивки та народної іграшки. Гурту «Оберіг» випала честь відкрити фестиваль піснями «Ой, яворе-явороньку», «Да село наше, село».