Архів новин

11 Вересень 2017

Районна спартакіада "Здоров’я" проведена в Бершаді у День фізичної культури та спорту України.

 09 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту та у зв’язку з популяризацією здорового способу життя, залучення населення і дітей до занять фізичною культурою та спортом у райцентрі на стадіоні «Колос» під патронатом голови райдержадміністрації  І. Стефанцова та голови районної ради М.Бурлаки проведено районну спартакіаду «Здоров’я» серед учнів загальноосвітніх шкіл району та сільських територіальних громад.

До уваги одержувачів субсидії!

 
Відповідно до п. 12. постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 року №609 «Про внесення змін до деяких  постанов Кабінету Міністрів України» субсидія    для   відшкодування   витрат   на   оплату житлово-комунальних     послуг     призначається    виходячи    із середньомісячного  сукупного  доходу  осіб,  зазначених у пункті 7 цього  Положення, за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю,  з  якого  призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - виходячи  з  розміру доходу за попередній календарний рік.

Оголошується конкурс

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області.

/sites/default/files/nakaz_0.pdf

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»


                                              7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із  партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку  дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

Ювілейний першовересень Кошаринецької ЗОШ


         Дорога в життя розпочинається зі шкільного порогу. І якою б не була ця стежина – довгою чи короткою, прямою чи  звивистою - світлим острівцем на ній є і завжди буде школа. Вона - той вогник, що впродовж усього життя зігріває душу кожного теплом і завжди радо відчиняє назустріч двері.

Вінниця завжди була європейською столицею України – Президент привітав вінничан з Днем міста

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня міста Вінниці.

Вітаючи присутніх на центральній площі міста, Глава держави зазначив, що завжди приїжджає сюди як до рідного дому. «Я не відчуваю тут себе гостем, бо я тут вдома. І дуже дякую всім, хто створює саме таку атмосферу. Всім, хто прийшов зараз сюди, всім, хто нас зараз дивиться, всім, хто демонструє, що ті зміни, які зараз відбуваються – вони є надзвичайно важливі для нашої держави», - зазначив Петро Порошенко.

120-а річниця заснування Великокиріївської школи

Цьогоріч День знань у Великокиріївській школі співпало з 120-ю річницею заснування першої школи у с.Велика Киріївка. У 1897 р. на кошти громадян села була побудована церковнопарафіяльна школа.

Уряд прийняв рішення про припинення для України дії деяких рішень Ради глав урядів СНД

Уряд прийняв рішення про припинення для України дії деяких рішень Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав. Відповідне передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 661.
Рішення прийнято з метою виходу з міжнародних документів, пов'язаних зі створенням та діяльністю Міждержавного статистичного комітету СНД.