Архів новин

07 Вересень 2017

Під головуванням Павла Розенка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення заходів у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору

Сьогодні, 7 вересня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки і проведення заходів у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 -1938 років.

Оголошення фізичної особи померлою

До Бершадського бюро правової допомоги звернулася громадянка  Марина Г. жителька с. Флорино за консультацією: її старша  сестра, яка проживає в смт. Брацлав півтора року назад вийшла з дому  і пропала, пошуки ні яких результатів не дали. Вона запитує, який порядок та правові наслідки оголошення фізичної особи померлою.

Зустріч з бізнес-омбудсменом Вінниччини

В  червні 2016 року між облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та  регіональною радою підприємців при облдержадміністрації підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо утворення інституції бізнес-омбудсмена у Вінницькій області.
З вересня 2016 року на Вінниччині працює бізнес-омбудсмен - директор та власник аудиторської фірми «GROSBUH» Швець Ігор Леонідович.  Бізнес-омбудсмен займається захистом інтересів бізнесу перед органами влади у Вінницькій області  на громадських засадах.

«Завдання органів влади забезпечити до 01 жовтня 2017 року 100% готовність об’єктів соціальної та житлової інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період» -

  - наголошено головою Бершадської райдержадміністрації під час засідання 5 вересня поточного року оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та його стабільного проходження.   У його роботі взяли участь голова райдержадміністрації  Стефанцов І.В., голова районної ради   Бурлака М.Г., начальник  Гайсинського відділення інспекції Держенергонагляду у  Вінницькій 

Засідання круглого щодо надання пільг сім’ям загиблих та увіковічення пам’яті загиблих земляків

5 вересня в залі засідань районної ради під головуванням Михайла Бурлаки відбулось засідання круглого столу з питань надання пільг сім’ям загиблих військовослужбовців та  організації заходів з увіковічення в районі пам’яті наших земляків бершадчан, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої країни.

Уряд затвердив порядок розрахунку середньозважених тарифів на тепло з газу для подальшого встановлення тарифів на тепло з альтернативних джерел

6 вересня на засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію з газу, її транспортування та постачання для потреб населення та бюджетних установ.

Бершадські аграрії готують площі до посіву озимих

 Сільське господарство є однією з найважливіших галузей економіки України. За статистикою у минулому році частка сільського господарства в структурі ВВП вперше  в українській історії досягла 11,7%, таким чином аграрний сектор став ключовою складовою з наповнення бюджету країни. І тепер можна аграрний бізнес назвати головним драйвером економіки України.

Легалізація трудових відносин та заробітної плати

З метою проведення системної роботи щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі працює районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В січні - серпні 2017 року робочою групою проведено відвідування 197 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Бершадського району. Під час роботи виявлено 47 найманих працівників без оформлення належним чином трудових відносин.

Холера в Україні

За інформацією отриманої  з МОЗ України на території України  з початку серпня поточного року у відкритих водоймищах на Миколаївщині, Кіровоградщині та Волині виявили збудники холери. Холерні вібріони виявлено у точках постійного моніторингу, що проводиться лабораторними центрами.