Архів новин

06 Вересень 2017

Іван Стефанцов: «В Кошаринецькій громаді є команда однодумців, які впевнено дивляться вперед та вболівають за майбутнє рідного села»

     Візит голови Бершадської райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки у громаду с. Кошаринці відбувся 06 вересня 2017 року. Голова села  Світлана Токаренко  поінформувала про  основні здобутки та проблеми над якими працюють у Кошаринцях. На виїзному прийомі був присутній  депутат районної ради, керівник місцевого сільськогосподарського підприємства «Промтехагросервіс»  Сергій Царюк. 

ПРО ПАТРОНАТНЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

В службі у справах дітей Бершадської районної державної адміністрації, на первинному обліку перебуває 82 дитини, які мають юридичний статус дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. З них  80  виховуються у сімейних формах виховання – під опікою та піклуванням родичів, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Проведено «кущовий» семінар для працівників Бершадського району, ОТГ с. Джулинка, Теплицького та Чечельницького районів

          У зв’язку із впровадженням з 2017 року програмно-цільового методу виконання місцевих бюджетів, за запрошенням Вінницької облдержадміністрації,  директором Департаменту методології та навчальних програм ІБСЕД Шаповал Тамарою Анатоліївною 04 вересня 2017 року в м. Бершадь в приміщенні КУ «Ровесник» було проведено «кущовий» семінар по відповідній тематиці для працівників бюджетної сфери Бершадського району, ОТГ с. Джулинка, Теплицького та Чечельницького районів.

Досягнуто позитивних результатів в галузі тваринництва Бершадщини за 8 місяців 2017 року

  Тваринництво – особлива галузь сільського господарства, стан розвитку якої досить таки вагомо впливає на економічний потенціал АПК країни, на всі сфери суспільного виробництва. Саме тваринництво забезпечує населення високоякісними, калорійними, дієтичними і вітамінізованими продуктами харчування, а промисловість – сировиною.

Глава Уряду: Парламент ухвалив перший з пріоритетних законопроектів, сподіваємося на подальшу консолідацію

Верховна Рада України 255 голосами ухвалила в цілому нову редакцію закону про освіту – документа, який входить до переліку найважливіших та пріоритетних законодавчих ініціатив цієї осені. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи підсумки голосування в Парламенті.