Архів новин

05 Вересень 2017

Літні сільські спортивні ігри  Вінниччини 2017 року серед команд сільських та селищних територіальних громад

Нещодавно на спортивних майданчиках  дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «Колос» в місті Вінниця, відбулись фінальні обласні літні сільські спортивні ігри  Вінниччини 2017 року серед команд сільських та селищних територіальних громад під патронатом голови Вінницької обласної державної адміністрації Коровія В.В.

Екскурсія до районного краєзнавчого музею

4 вересня в Бершадський районний краєзнавчий музей завітали гості нашого міста: професор історії та політології Торонтського університету (Канада) - Пол Роберт Магочі та координатор фундації «Українсько-єврейська зустріч» Наталя Федощак. З почесними гостями  музей відвідав також Юхим Вигоднер -  голова єврейської общини в Бершаді.  Із великим задоволенням та захопленням гості ознайомилися з експозицією музею, та історією нашого краю.

З початку дії загальнодержавної програми «Доступні ліки» у Бершадському районі на реімбурсацію освоєно 515,7 тис. грн

  Починаючи з квітня цього року на Бершадщині  впроваджується програма «Доступні ліки»,  відповідно до якої державою відшкодовується вартість лікарських засобів при амбулаторному лікуванні хворих на серцево-судинні хвороби, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.
  З початку дії загальнодержавної програми реімбурсації на Бершадщині лікарями виписано 13319 рецептів та відшкодовано 515 729 грн. Для реалізації програми у серпні нашому району з державного бюджету додатково було виділено 500 тис. грн.