Архів новин

04 Вересень 2017

Будьте обережними при збиранні та вживанні грибів!

Правила і поради по попередженню отруєнь грибами треба добре пам’ятати і використовувати при зборі і готуванні грибів. Збирайте в лісі тільки ті гриби, про які ви точно знаєте, що вони їстивні. Збираючи гриби – будьте надзвичайно обережними! Отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню та може викликати смерть.

Нарахування та виплата компенсації для придбання твердого палива та газу

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що працівниками відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення здійснюється нарахування та виплата грошової компенсації для придбання твердого палива та скрапленого газу особам, які мають право на пільги відповідно до чинного законодавства.
Всього в поточному році станом на 01 вересня 2017 року пільгами на придбання твердого палива скористались 1403 пільговики на загальну суму 2 мільйони 56,9 тис. грн. Із них:

Громадські зустрічі у Бершадській міській єврейській общині

3 вересня 2017 року в приміщенні Бершадської синагоги відбулася зустріч членів Бершадської міської єврейської общини з співголовою вченої Ради, з членом академічної Ради і Ради  директорів Канадійського благодійного фонду «Україно – єврейська зустріч», професором історії та політології університету м.Торонто, очільника кафедри українознавства Полом Робертом Магочієм та директором комунікацій благодійного фонду, журналістом із США Наталією Федущак.

Іван Стефанцов побажав школярам: осяйної дороги до знань, міцного здоров’я, цікавих уроків, багато друзів і найголовніше: хай буде мир у нашій державі

   Урочисто пролунав перший дзвоник у Шляхівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. З самого ранку вулиці села  заполонили святково одягнені, щасливі та усміхнені школярі. Звичайно найбільше  хвилювалися та чекали цього свята першокласники  та їх батьки.

ЗМІНИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Гайсинська ОДПІ  повідомляє, що 11.08.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.06.2017 №591 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядку ведення обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.07.2017 за №871/30739 (далі – Наказ №591).