Архів новин

01 Вересень 2017

УВАГА! КОНКУРС! Відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету, отримані від ЄС


        Відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та  інфраструктури райдержадміністрації повідомляє,що Мінрегіон оголосив проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

Про стан виконання дохідної частини бюджету району за 8 місяців 2017року.

В цілому бюджет району за січень – серпень 2017 року виконано на 114,6%. Понадпланово  залучено 10 163 000 гривень. Найбільший відсоток надходження по власних і  закріплених доходах забезпечили:
- Тирлівська сільська рада – 159,5%
- Баланівська  сільська рада – 163,4%
- Поташнянська сільська рада – 157%
- Райбюджет виконано на 111,2%
Слід зазначити, що всі бюджети базового рівня забезпечили виконання планових показників.

Вітання керівництва району з Днем Знань

 Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!
Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

5780 школярів Бершадщини сіли за шкільні парти, з них, 583 дітей - першокласники

Про початок нового навчального року сповістили переливи шкільних дзвоників, які відбулися у загальноосвітніх навчальних закладах району. За шкільні парти сіли 5780 школярів району, 583 дитини – вперше пішли до школи.

Засідання робочої групи з питань проходження альтернативної (невійськової) служби

Альтернативна (невійськова)служба, є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і ці громадяни належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування збро

Прийнята районна програма інформатизації «Електронна Бершадщина на 2017-2020 роки»

   Розроблення програми інформатизації було зумовлене необхідністю запровадження технологій електронного урядування та електронної демократії  в діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Бершадського району.

Красносілка за напрямом соціально-економічного розвитку є одним із найуспішніших населених пунктів району

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у с. Красносілка. Голова села Іван Пустовіт поінформував  керівників району  про  роботу з основних напрямів життєдіяльності села та звернув увагу на існуючі проблеми і шляхи їх вирішення.

Іван Стефанцов: «Школа має бути конкурентноздатною й престижною, а це можливо лише в режимі безперервного розвитку і творчого пошуку…»

Вже стало доброю традицією  кожного  серпня зустрічатися педагогам району, для підведення підсумків зробленого, аналізу освітянських проблем та визначення напрямків динамічного руху вперед.  31 серпня 2017 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Бершадщини, в якій взяли участь  голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник міського голови Віталій Синявський та помічник народного депутата України Миколи Кучера Павло Мороз.  Із детальним