Архів новин

11 Серпень 2017

Підготовка до опалювального сезону та забезпечення належного температурного режиму приміщень в осінньо-зимовий період,- обговорювались на засіданні оперативного штабу

Питання підготовки до опалювального періоду, забезпечення належного температурного режиму, стан проведення ремонтних робіт теплотраси у м. Бершадь були головними на порядку денному засідання районного оперативного штабу, яке відбулось 9 серпня.

УВАГА! Планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць»!

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця», за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви (орієнтовна програма додається).

Правильний підхід до співпраці з місцевим товариством, фермерами, підприємцями, в Устянській територіальній громаді дає свій позитивний результат

9 серпня 2017 року голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом в Устянській територіальній громаді. У ході візиту були обговорені проблеми, шляхи їх подолання та плани на майбутнє. Сільський голова Фіщук Володимир Васильович з приємністю повідомив, що завдяки ефективній співпраці з ТОВ «Устя» зроблено ямковий ремонт дороги  Устя - Лугова, відстань 5 км.