Архів новин

08 Серпень 2017

Новопризначений працівник склав Присягу державного службовця

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації, у присутності своїх колег, урочисто склала Присягу державного службовця Погребняк Оксана Петрівна, призначена на посаду головного спеціаліста відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації  08 серпня 2017 року.

Сергій Савчук: Щотижня 20-30 ОСББ залучають «теплі кредити», щоб вигідно утеплити багатоповерхівки та заощадити на комунальних платежах

Початок серпня 2017 року демонструє невгамовний інтерес ОСББ до утеплення житла та підготовки до зими. Минулого тижня ще 20 ОСББ скористалися «теплими кредитами» через Ощадбанк та Укргазбанк і залучили 3,3 млн грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння минулого року таку суму коштів ОСББ залучали за весь серпень-місяць.

ЩОДО ВИКЛЮЧЕННЯ З РЕЄСТРУ НЕПРИБУТКОВИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Відповідно до п. 35 підрозділу 4 Розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – Кодекс) неприбуткові підприємства, установи та організації (далі – неприбуткові організації), внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр) на день набрання чинності Законом України від 17 липня 2015 року № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», що не відповідають вимогам п. 133.4 ст. 133 Кодексу,

Не залишайте дітей без нагляду!

Шановні батьки! Безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках! 

На Вінниччині триває підготовка до відзначення 26-ї річниці незалежності України

7 серпня  у конференц-залі обласної державної адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Вінниччині 26-ї річниці незалежності України.

«Відзначення головного свята держави – Дня незалежності України на достойному рівні – це наше з вами головне завдання. Тому я закликаю підійти до організації святкування з усією відповідальністю, залучити кращий творчий та інтелектуальний потенціал з районів та міст Вінниччини», – зазначив головуючий оргкомітету, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Коли фізособам потрібно сплатити податок на нерухомість

Аміністрування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок на нерухомість) регламентується ст. 266 Податкового кодексу.
Податок на нерухомість фізособами сплачується за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп. «а» пп. 266.10.1 ПК).

Пенсійна реформа пройде без підняття пенсійного віку, - Володимир Гройсман

Пенсійна реформа стосується не тільки нинішніх, а й майбутніх пенсіонерів, і вона буде проведена без підвищення пенсійного віку. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбуку.
Володимир Гройсман висловив сподівання, що депутати підтримають пенсійну реформу, яка наразі прийнята у першому читанні, що дасть можливість вже з 1 жовтня підвищити пенсії 9 млн пенсіонерам.