Архів новин

07 Серпень 2017

Сергій Савчук: Понад 10 тисяч бюджетних установ в Україні відібрано для термомодернізації за ЕСКО-механізмом

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності з місцевими органами влади вже відібрано понад 10 тисяч бюджетних закладів, що потребують термомодернізації та можуть зацікавити ЕСКО-інвесторів. Інформацію про такі школи, дитсадки, лікарні та інші установи узагальнено у національній базі потенційних об’єктів енергосервісу на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1.

Змагання з шашок «Бершадська Нива 2017»

 4 - 6 серпня 2017 року  в м. Бершадь  відбувся Всеукраїнський 39-й турнір "Бершадська Нива-2017 " з шашок-64. В змаганнях прийняли участь 57спортсменів із багатьох областей України, а також з республіки Молдова. Серед  них 1 майстер спорту, 23 кандидати у майстри спорту. Турнір пройшов у цікавій і напруженій боротьбі. У гострому суперництві, цікавій і безкомпромісній грі переможцями і призерами стали :
         В основному турнірі :

Департамент цивільного захисту облдержадміністрації сумісно з Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає: Дбайте про безпеку дітей під час літніх канікул !

  Тривають літні канікули. Такий бажаний для кожної дитини період, коли часу на дозвілля з'являється більше, а батьківського контролю — відповідно менше. На жаль, окрім веселощів, влітку на дітей також чекає і безліч небезпек.
       З початку сезону відпочинку почастішали випадки, коли діти самостійно

За результатами впровадження урядової програми «Доступні ліки» Вінницька область входить до трійки лідерів по Україні

Про це  сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради  в обласній державній адміністрації повідомила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

Про молодіжний форум в м. Кропивницькому

     15 серпня 2017 року  в м. Кропивницькому управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації планує проведення молодіжного форуму до відзначення 26-ї річниці незалежності України «Молодь Кіровоградщини: здобутки, проблеми, перспективи».
                 Тематика заходу:
1. Внесок молодих громадян у становлення української державності ( 1917-2017 рр.).
2. Новітні тенденції у сфері молодіжної політики в Україні на шляху до євро інтеграції.

Запобігаєм виникненню пожеж у екосистемах


          За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру з 2 по 10 серпня 2017 року вдень у Вінницькій області очікується підвищення темпаратури повітря до 35-39 градусів. Залишений недопалок, непогашений сірник чи іскорка що вилитіла із несправного  іскрогасника трактора чи автомобіля, можуть стати причиною пожежі.

До уваги одержувачів державної допомоги!

 Законом України „Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника" від 07.02.2017 № 1836-VIII врегульовано питання призначення державної соціальної допомоги дітям померлого годувальника, який за життя не набув права на пенсію.

Для зацікавлених сільгосптоваровиробників

Фінансова підтримка через механізм здешевлення кредитів
Конкурсна комісія обласної державної адміністрації з питань визначення переліку суб’єктів господарювання  агропромислового комплексу для здійснення їх фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів оголошує конкурс між підприємствами АПК , які залучили кредити у минулому та поточному роках, відсотки за якими нараховані і сплачені у поточному році.

Наші шляхи боротьби за правду…

Третього серпня минула річниця смерті мого батька Барашенка Юрія Петровича. Він був чудовою людиною, надійним главою нашої сім’ї, люблячим чоловіком, турботливим батьком і надзвичайним дідусем Мав багато щирих та вірних друзів, а ще був щиро патріотичним громадянином України. Він любив свою землю, людей, життя і вірив у майбутнє України.  Майже  двадцять років працював учителем, виховував молоде покоління, любив учнів долучав їх до  порту та здорового способу життя.

Підсумки роботи галузі тваринництва за 7 місяців 2017 року

                  Відповідно аналізу розвитку  тваринництва за 7 місяців  2017 року в галузі досягнуто    позитивних результатів насамперед  за рахунок підвищення продуктивності худоби.
                Надоєно  5480  тонн молока,що становить 3702 кг  молока на корову (+414 кг.в порівнянні з минулим роком).

Глава держави у Вінниці оглянув оновлений проспект Космонавтів

Перебуваючи з робочою поїздкою на Вінниччині, Президент України Петро Порошенко оглянув оновлений проспект Космонавтів. Про хід ремонтних робіт Главу держави інформували голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Після реконструкції проспект має сучасний вигляд і стала одним з найулюбленіших місць відпочинку вінничан. Сьогодні тут є фонтани, дитячі локації, встановлені камери спостереження, ліхтарі з usb-зарядками, облаштовані велодоріжки.