Архів новин

04 Серпень 2017

У День Національної поліції відбулось святкове зібрання у Бершадському відділі поліції ГУНП України у Вінницькій області

    Із другою річницею  Національної поліції України колег вітав начальник відділу поліції ГУНП України у Вінницькій області В’ячеслав Лялюцький, який  подякував поліцейських за  професійне виконання службових обов’язків, забезпечення безпеки і порядку, вірну  службу. Він зазначив, що у поліції є велика підтримка та розуміння районної влади, саме поліцейським сьогодні належить важлива роль у захисті прав та свобод людини, кожен громадянин сподівається на принциповість, чесність і сумління працівників поліції.

В рамках заходів до Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми у Бершадському районному центрі зайнятості проведено семінар


   У Бершадському районному районному центрі зайнятості 04.08.2017 року  організований інформаційний семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», завданнями якого є підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми та ризиків нелегального працевлаштування, в тому числі, за кордоном.

Вітання голови ОДА Валерія Коровія аграріям Вінниччини з намолотом 2-го мільйона тонн зерна


Шановні аграрії Вінницької області!


Щиро вітаю вас із новим здобутком – намолотом 2 мільйона тонн зерна!

Це закономірний результат вашої невтомної праці, хліборобського таланту та любові до рідної землі.

Непростим погоднім умовам ви вміло протиставили високу професійність, інноваційний досвід та сучасні технології, не поступившись зайнятими позиціями.

До уваги одержувачів субсидії !

  Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 року (набрала чинності з 01.05.2017) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-  та електропостачання для індивідуального опалення. Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу, що дорівнює 135,00 грн.

Поточна заборгованість за комунальні послуги не впливатиме на процес призначення субсидії

Поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні та червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період. Береться до уваги заборгованість, накопичена субсидіантом понад два місяці.

Вінницька обласна державна адміністрація запрошує прийняти участь у V Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Форум відбудеться 8 вересня 2017 року об 11.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція».
Метою заходу є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Хід збирання ранньої групи зернових по Бершадському району у 2017 році

   Цього року жнива почалися  одночасно у більшості регіонів країни.  Посуха, яка не оминула цьогоріч ні один український регіон, значною мірою стала причиною майже одночасного початку жнив на більшій частині території країни
На Бершадщині жнива ранньої групи зернових та зернобобових культур підходять до завершення, підлягало до збирання   – 19617га.
Станом на 4 серпня 2017 року  аграріями Бершадського району
намолочено – 83624 тонн зерна, при середній урожайності 46,2 ц/га.

Благодійний футбольний матч в пам'ять Юрія Барашенка провели у с. Красносілка

У  Красносілці відбувся благодійний футбольний матч, приурочений першій роковині загибелі офіцера, вчителя, легендарного футболіста Юрія Барашенка, який 3 серпня 2016 року загинув в зоні АТО.

Монетизація субсидій – урядова винагорода енергоощадливим українцям

Монетизація створить стимули економити енергоресурси та, при підтримці Фонду енергоефективності, дасть можливість модернізувати свої оселі з метою енергоощадливості. А в підсумку зменшити суми в платіжках, зробити умови проживання комфортнішими, осучаснити свій дім,

Вітання з Днем Національної поліції України

       Шановні співробітники  поліції Бершадщини!
       Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем Національної поліції України!