Архів новин

03 Серпень 2017

З початку року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались майже 50 тисяч осіб

З початку року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались майже 49 тис. громадян, причому понад 24 тис. осіб звернулися до служби зайнятості протягом 1 півріччя  2017 року.
Завдяки новим формам роботи, клієнтоцентрованому підходу при підборі підходящої роботи, 26% або 5,5 тис. осіб, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, знайшли роботу оперативно  - до надання статусу безробітного.

Урядова програма «Доступні ліки» ефективно працює на Бершадщині

     З 1 квітня 2017 року стартувала  Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою
На  сьогоднішній день над виконанням програми працює 9 аптечних закладів Бершадського району з якими укладено договори :
-  ПП «КОНЕКС»
-  ФОП «Бойко Б.Н.»
-  ФОП «Аркуш Б.Н.»
-  ТОВ «Єврофарм»
-  КП «Обласна спеціалізована аптека №1»
-  ФОП «Галащенко»

Субсидія – ефективний засіб соціального захисту населення

 Соціальний захист населення - одна з головних функцій органів державної влади, яка обов’язково здійснюється на користь непрацездатних, хворих людей, пенсіонерів, малозабезпечених, інвалідів, ветеранів війни та праці.  Коментуючи зміни уряду щодо надання   субсидій, голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов зазначив: «Питання надання житлових субсидій населенню Бершадського району перебуває на постійному контролі районної влади, адже Програма житлових субсидій є ефективним засобом соціального захисту

Перераховано кошти на придбання житла інваліду війни, учаснику АТО -держава виконує зобов’язання перед своїми захисниками

          Після встановлення статусу учасника бойових дій, державою надається  низка пільг, які мають на меті полегшити життя бійців після повернення до мирного життя. Одним із задекларованих прав є можливість отримання інвалідам війни АТО І та ІІ групи житла від держави, про те ця пільга є однією із найпроблемніших, оскільки попит на безплатне житло значно перевищує його пропозицію.

За ініціативи Бершадського районного центру зайнятості, у рамках виконання Угоди про співпрацю між Бершадським районним центром зайнятості та Джулинською об’єднаною територіальною громадою відбулось засідання круглого столу

  З метою організації належного рівня надання послуг з питань працевлаштування та соціального захисту від безробіття громадян  Джулинську об’єднану територіальну громаду відвідали заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Бершадського  районного центру зайнятості Олег Кравчук та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бершадського  районного центру зайнятості Ірина Свиридовська.

Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від Уряду

Восени 2016-го Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряду виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет Міністрів України 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

Проблемні питання місцевих дитячих будинків сімейного типу не залишаються поза увагою

В Бершадському районі функціонує чотири дитячі будинки сімейного типу та дві прийомні сім’ї, в яких виховується 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проблеми цих сімей не залишаються поза увагою місцевих органів виконавчої влади, завжди є відповідне реагування на звернення, пильна увага та допомога.

МОЗ оновило перелік препаратів у програмі “Доступні ліки”

Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів.