Архів новин

19 Травень 2017

Свято вишиванки у районному краєзнавчому музеї

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали заходи з нагоди Всесвітнього дня вишиванки у районному краєзнавчому музеї.
У заході також взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук, працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації, майстрині - вишивальниці та учні.

19 травня - заходи до Дня Європи в Україні

19 травня 2017 року у міському парку біля будинку культури будуть проводитися заходи з нагоди відзначення Дня Європи: 
З  14.00-районна культурно-масова акція «Бершадщина – крок до Європи».
У програмі заходів : виставки, майстер – класи, виступи шкільних євроклубів, тематична вікторина «Подорож по Європі», пісні та поезія мовами країн Євросоюзу, танці та тематичний флеш – моб. 
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заходах!

На засіданні колегії райдержадміністрації заслуховувалося питання про добровільне об’єднання територіальних громад району

Механізм та умови формування спроможних територіальних громад,визначено Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»та Методикою формування спроможних територіальних громад,затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 No 214.

З родини йде життя дитини

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Щодо компенсації роботодавцям за 2014-2015 роки в межах середнього заробітку працівників, прийнятих на військову службу в особливий період

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 р. № 254 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105» (далі — постанова № 254) внесено зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення

В Бершадському районі відбувся перший семінар-тренінг з написання проектів за підтримки ПАТ "Миронівський Хлібопродукт"

18 травня 2017 року в м. Бершадь відбувся семінар - тренінг з  написання проектів, в  рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)». Координатором конкурсу виступає Спілка підприємців «Стіна».У тренінгу взяли участь понад 30 ініціативних  громадян, що  бажають створити  або розширити  власну справу в сільській місцевості, а також, представники сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Подільська надія», представники громадських  організацій та благодійного фонду, ініціативні жителі району.

Відбулася нарада з керівниками відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько відбулася нарада з керівниками відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради Тетяна Гресько повідомила про порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Районна Спартакіада «Здоров’я» у Джулинській загальноосвітній спеціальній школі-інтернат

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей поновлено традицію проводити районну Спартакіаду «Здоров’я» в Джулинській загальноосвітній спеціальній школі-інтернат службою у справах дітей та відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації. У заході взяли участь 85 вихованців, які змагалися за перемогу.