Архів новин

18 Травень 2017

Державні службовці управління соціальної та молодіжної політики взяли участь у проведенні заходів до Всесвітнього дня вишиванки

Історично склалось, що в Україні вишиванка символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла в життя української людини, що в нашій країні з 2006 року відзначається свято – день вишиванки. Колектив працівників управління соціальної  та молодіжної політики приєднався до участі у святкуванні Всесвітнього дня вишиванки. Приємно відзначити, що в цей день відвідувачі управління були одягнені у вишиванки.

Учні Бершадської ЗОШ І - ІІ ст. №1 створювали свято вишиванки на площі Героїв України

Урочисті заходи з нагоди Всесвітнього дня вишиванки проведено вчителями та учнями Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №1 на площі Героїв України. До заходів долучилися голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, державні службовці та працівники районної ради, працівники організацій та установ.

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

17 травня 2017 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на яке було запрошено членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату;керівників територіальних органів центральних міністерств та  відомств, організацій та установ району, міського  та сільських голів. На порядок денний засідання виносилося 6 питань.

Керівництво району та державні службовці долучилися до Всесвітнього дня вишиванки

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та їхні заступники, колектив працівників райдержадміністрації долучилися до Всесвітнього дня вишиванки та взяли участь у святкових заходах, що відбулися на площі Героїв України. 

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов привітав переможців та призерів учнівських олімпіад на святі "Золотий Олімп"

Вже стало доброю традицією на «Золотому Олімпі» вітати переможців та призерів обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, конкурсів-захистів науково дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, переможці природничих, народознавчих, мистецьких та технічних конкурсів Всеукраїнських та обласних олімпіад,  конкурсів, спортивних змагань.

Вишиті візерунки долі

17 травня, напередодні Всеукраїнського Дня вишиванки у Бершадській центральній районній бібліотеці під час засідання клубу «Калина» відбулася літературно - мистецька зустріч «Чарівна краса вишиванки» з майстринею вишивальницею Гунько Валентиною Євгенівною. На зустрічі були присутні учні Бершадського Професійно – технічного ліцею, група № 72, керівник Медицька Тетяна Анатоліївна/ 

Всесвітній день вишиванки відзначатимуть 18 травня українці усіх континентів

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Організатори кажуть, що це проблема багатьох українців, бо мало хто знає історію і значення вишиванки, і чому її слід носити. За останні роки свято набуло масштабного рівня. В цей день в Україні та світі відбувається безліч подій. Люди одягають національний одяг та влаштовують святкування, танці, марші, конкурси.