Архів новин

17 Травень 2017

Іван Стефанцов: районна влада і надалі робитиме все можливе для покращенння надання медичного осблуговування населення

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування, зокрема, хірургічне та реанімаційне відділення, де завершено роботи з реконструкції ліфта.

До уваги осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ щодо процесу ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ у 2017 році

УРЯДОВА «гаряча лінія» -1545;

«гаряча лінія» Мінсоцполітики – 289-09-45

Державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО.

Уряд скоротив терміни проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадські формування, які є юридичними особами

Урядом  прийнято рішення, яке сприятиме підвищенню якості надання адміністративних послуг. Зокрема, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1133:  скорочені строки для проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадські формування, які є юридичними особами.

З турботою про дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На даний час на первинному обліку служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації перебуває 84 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Зокрема, 82 дітей — сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сімейних формах виховання.

Весняний настрій веселкових фарб

Нещодавно, в рамках обміну досвідом вчителів, в Кидрасівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбувся семінар з образотворчого мистецтва «Ціннісне ставлення до мистецтва та культури. Формування естетичних почуттів, уявлень і знань про прекрасне у житті та мистецтві».

Щоб не вразила блискавка!

Електричні розряди під час грози несуть постійну загрозу людям. Блискавки, в яких зосереджена величезна руйнівна енергія, можуть влучати в різні об’єкти, збудовані людьми. Але якщо на великих спорудах є можливість нейтралізувати їх удари через блискавковідводи, то житлові помешкання, особливо сільські, зовсім не захищені від блискавиць. А кожна окрема людина тим більше полишена напризволяще.

ПАМ’ЯТКА ВИМОГИ ЗАКОНОДАВСТВА, ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ХІМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ РОСЛИН (ВИТЯГ)

Законом України „Про захист рослин” передбачено, що основними вимогами щодо захисту рослин є (стаття 4):
■ додержання технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, багаторічних і лісових насаджень, дерев, чагарників, рослинності закритого грунту;
■ екологічне та економічне обгрунтування доцільності захисту рослин від
шкідливих організмів;
■ обов'язковість здійснення заходів щодо захисту рослин підприємствами,

За сприяння Миколи Кучера та Лариси Білозір бершадці почули виступи артистів Вінницької обласної філармонії

В рамках проведення заходів до дня Європи на Бершадщині та ХУ Міжнародного музичного  фестивалю  ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк 16 травня 2017 року у Бершадській дитячій музичній школі  ім. Р.А.Скалецького відбувся тематичний концерт «Інтриги оперних клавірів».