Архів новин

16 Травень 2017

В Україні заблокують доступ до Яндексу, ВКонтакте і Одноклассников - указ Президента України

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж.Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, а також Яндексу. Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави.

Баланівська коломийка у Карпатах

У самому серці Карпат 3 травня в селищі Ясіня стартував Другий Всеукраїнський відкритий конкурс – фестиваль мистецтв « Гуцульська родина- 2017». Захід відбувався з метою підтримки, розвитку, збереження та відродження культурно - історичних традицій гуцульської культури в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості та виявлення найбільш сильних виконавців у різних напрямках мистецтва.

Вінницька обласна служба зайнятості 7 місце в державі по працевлаштуванню шукачів роботи

За результатами 4 місяців 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості посідає 7 місце серед областей за кількістю працевлаштованих шукачів роботи. Так, за цей період роботу знайшли для 13221 особи. Причому кожному четвертому безробітному роботу знаходять протягом 7 днів. Середня тривалість пошуку роботи становить 102 дні та  в порівнянні з відповідним періодом 2016 року скоротилась на 6 днів.

Заробітна плата в конверті- втрачена пенсія

Одними з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати «конвертах» та легалізація  робочих місць.
Згідно статті 8 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі Закону), право на отримання пенсій та соціальних послуг із солідарної системи мають громадяни України, які застраховані відповідно до чинного законодавства та досягли встановленого пенсійного віку чи визнані інвалідами в установленому законодавством порядку і мають необхідний для призначення відповідного виду пенсії страховий стаж.

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл (Відео)

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією.Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Перерахунок пенсій з 01 травня 2017 року

Законом  України  «Про державний бюджет  України на 2017 рік»  передбачено збільшення  з 1 травня 2017 року прожиткового мінімуму. Для осіб, що втратили працездатність, прожитковий мінімум підвищився з 1247 гривень до 1312  гривень. У зв’язку з чим органи  Пенсійного фонду України з 1 травня поточного року провели перерахунок пенсій, внаслідок чого зросли розміри виплат, що визначаються з урахуванням прожиткового мінімуму.

"Квітуча країна 2017"

13-14 травня в Уманському державному педагогічному університеті пройшов V Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод  «Квітуча країна».

Переможне «срібло» лауреата ІІ ступеня у номінації «джазовий вокал, молодша вікова категорія» здобула учениця класу сольного співу Бершадської ДМШ (викладач Лариса Баранова) Майя Громико.

Завдяки Миколі Кучеру понад 5.5 млн.грн. виділено на реалізацію соціально важливих проектів 17 округу

Кабінет Міністрів України схвалив проект розпорядження про деякі питання розподілу в 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 11 травня.За сприяння народного депутата України Миколи Кучера до переліку увійшли й 24 об’єкти Бершадського, Гайсинського, Теплицького, Тростянецького районів та міста Ладижин, які давно не вирішувалися однак надзвичайно потрібні та важливі для соціального розвитку громад.

Іван Стефанцов: Створення місцевих осередків громадської організації учасників АТО дасть можливість оперативніше вирішувати проблеми

Виїзні прийоми громадян дають можливість безпосередньо, за місцем проживання заявників, надавати роз’яснення, глибше вивчати та оперативніше визначати шляхи вирішення  проблем. Під час спілкування з жителями територіальних громад постають спільні питання та проблеми, які характерні для більшості громад району.

Тематичний захід до Дня сім'ї відбувся у читальній залі районної бібілотеки

Без сім'ї - немає щастя на землі ..
Все найкраще, що є на землі, починається з сім'ї. Наша дорога у життя починається з домівки, з маминого серця, від батьківського порогу. "З родини йде життя людини" - говорить народна мудрість. Шанування батька-матері так сильно було вкоренилося в нашому народі, що ніякий син чи донька ніколи раніше не зверталися до них інакше, як із шанобливим "ви", і ніколи на "ти".