Архів новин

15 Травень 2017

Проведено робочу нараду із працівниками апарату райдержадміністрації

15 травня 2017 року керівником апарату Тетяною Гресько проведено робочу нараду із працівниками апарату райдержадміністрації. На порядок денний виносилися питання упорядкування документів для здачі їх до архівного сектору, здійснення оновлень інформації у розділах офіційного веб–сайту райдержадміністрації у зв’язку із реорганізацією відділів та структурних підрозділів.

Увага! ОГОЛОШЕННЯ

До уваги сільських мешканців, які бажають жити краще, фізичних осіб-підприємців, дрібних фермерів, кооперативів,  приватних підприємств та організацій, що працюють в сільській місцевості.

В Бершадському районі стартує проект «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)» публічного акціонерного  товариства «Миронівський хлібопродукт», що спрямований на стимулювання підприємницької та соціальної активності в громадах та підтримку реалізації кращих ініціатив громадян в економічній самоорганізації сільських мешканців, мікропідприємництві, розвитку соціально-економічного та туристичного потенціалу.

Розпочато оздоровчий сезон для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС

Управління соціальної та молодіжної політики інформує про початок оздоровчої компанії 2017 року для громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.
У квітні місяці укладено договір між управлінням та санаторним закладом «Авангард» м. Немирів Вінницької області, яким надано санаторно-курортні послуги 1 особі, потерпілій внаслідок аварії на ЧАЕС, на суму 5238 грн.

До відома сільгоспвиробників та власників пасік!

Протягом 2016 року та на початку 2017 року було зафіксовано масові отруєння бджіл в ряді областей, зокрема Львівська, Рівненська,Кіровоградська,Полтавська, Житомирська та Київська.
Пунктом 7 «Інструкція щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл», (Наказ головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 року №9, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 12.02.2001 року №131/5322), передбачено інформування власників пасік за три доби до хімобробок з зазначенням

Іван Стефанцов зустрівся із матір’ю загиблого Героя України Юрія Коваленка

15 травня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов зустрівся із матір’ю загиблого Героя України Юрія Коваленка,яка звернулася із проханням щодо встановлення у м.Бершаді погруддя загиблому сину.

Уважно вислухавши Олену Іванівну, очільник району наголосив, що  дане питання щодо можливостей встановлення погруддя буде вивчено, адже, без сумніву, Юрій Коваленко заслуговує гідного вшанування. Більш детальну інформацію буде повідомлено заявнику.

Всеукраїнське опитування директора та вчителів за методологією TALIS проведено на базі Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення моніторингового дослідження» №1/9-64 від 07.02.2017 Українська асоціація дослідників освіти  розпочала проведення Всеукраїнського моніторингового опитування директорів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів щодо викладання та навчання.

І знову лине колискова...

З нагоди відзначення Дня матері, Міжнародного дня сім'ї та Дня захисту дітей, у нашому районі 12 травня на базі ДНЗ«Сонечко» м.Бершаді відбувся районний фестиваль-конкурс«Колискова пісня». До участі у Фестивалі були запрошені працівники дошкільної освіти, батьки, бабусі та дідусі, інші особи (старші 18 років), причетні до виховання дітей дошкільного віку, які стали переможцями відбіркового етапу.