Архів новин

13 Травень 2017

14 травня - День матері

Традиційно у другу неділю травня в Україні святкують День матері. Фахівці із соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до проведення заходів, спрямованих на формування позитивної моделі сімейного життя, сімейних цінностей, виховання любові до матерів. Зокрема, фахівцем із соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хмарук Н.В.

Валерій Коровій провів щомісячну нараду з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області, 13 травня відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

З нагоди Міжнародного дня сім’ї бершадці здійснили незабутню «Подорож у дитячий світ»

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія та з нагоди Міжнародного дня сім’ї на Вінниччині проведено обласну акцію «Подорож у дитячий світ». Місцем проведення став сімейний парк активного відпочинку «Дитяча планета» в торговому центрі «PlazaPark». До участі у святі 12 травня 2017 року запрошено і делегацію з Бершадського району у кількості 30 осіб,

Іван Стефанцов під час робочого візиту до Бирлівської громади наголошував на пошуках шляхів вирішення проблем

12 травня 2017 року в рамках виїзного прийому громадян голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали Бирлівську територіальну громаду. У робочому візиті також взяли участь начальник Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області В’ячеслав Лялюцький, в.о.начальника відділу у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Катерина Верхолюк та голова районної Спілки учасників АТО Олег Клітинський.

Звітний концерт до Дня матері у Бершадській дитячій музичній школі

Рідна мати, Матір Божа, Мати Батьківщина —
Три цілющих вічних слова — вся моя родина…

День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов.
11 травня в Дитячій музичній школі відбувся звітний концерт вокально-хорового відділу, класу хореографії та образотворчого мистецтва «Твоя любов дає мені наснагу».

Виїзний прийом громадян до Флоринської громади

12 травня 2017 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько провели виїзний прийом громадян у селі Флорино.За допомогою до очільників району звернулися мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей.

Як оформити спадщину на земельну ділянку?

До Бершадського бюро правової допомоги звернулася громадянка  Марія Ж. за консультацією щодо  оформлення спадщини на земельну ділянку.
Фахівці бюро надають роз’яснення:  Право власності на земельну ділянку у порядку спадкування переходить до спадкоємців на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення. Однак, процес оформлення спадкових прав на земельну ділянку має свої особливості.

19 навчальних закладів району взяли участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

28 квітня 2017 року на центральному стадіоні «Колос» м. Бершаді відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь 19 роїв із 19 загальноосвітніх шкіл району. Юнаки та дівчата випробували свої сили у військово-спортивних та туристично-спортивних змаганнях: «Впоряд» (стройова підготовка), туристично-спортивна «Смуга перешкод», стрільба з пневматичної гвинтівки, «Перетягування линви»,

Про результати проведення конкурсу

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – головного державного соціального інспектора, начальника відділу державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації,

132 юні бершадці та 19 вчителів вдосконалювали практичні навчики стрільби на Гайсинському військовому полігоні

Згідно Указу Президента–Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України від 29.10.2003 року №1227/2003 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді», постанови Кабінету Міністрів України №24 від 14.01.2004 року щодо затвердження програми «Основи захисту Вітчизни»,