Архів новин

12 Травень 2017

Про застосування РРО під час продажу технічно складних побутових товарів

З 1 січня 2017 року діє норма Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо обов’язкового застосування РРО всіма суб’єктами господарювання при продажу технічно складних побутових товарів. Гайсинська ОДПІ нагадує, що у 2017 році зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій підприємці – платники єдиного податку 1-3 груп, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових

Про основні напрями роботи фінансового управління

Фінансове управління Бершадської РДА здійснює аналіз виконання бюджету району по доходах і видатках, завдяки якому проводиться направлення додаткових доходів на видатки, які є основними і першочерговими.На даний період визначається забезпеченість дошкільних навчальних закладів фондом оплати праці, враховуючи підвищення педагогічних ставок з 1 вересня 2017р. на два тарифних розряди.

МАЄТЕ У ВЛАСНОСТІ «ЕЛІТНЕ» ЖИТЛО – ГОТУЙТЕСЬ СПЛАТИТИ ДОДАТКОВІ 25 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Гайсинська ОДПІ нагадує фізичним особам, що базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН: поширені способи вчинення терористичних актів:

Поширені способи вчинення терористичних актів:
мінування об'єктів критичної інфраструктури (залізничні, авіаційні, водного та автомобільного транспорту);
мінування маршруту пересування окремих груп та осіб (залізничні колії, автомобільні дороги);

Районний семінар-практикум учителів української мови та літератури

На базі Крушинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів української мови та літератури на тему:«Методи навчання української мови та літератури крізь призму компетентнісного підходу». Адже саме компетентність — це здатність  використовувати знання на практиці. Сучасний навчальний процес має бути спрямований на те, щоб учень набував знання та вміння, котрі стануть йому потрібними в житті.

12 травня - Всесвітній день медичної сестри

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя з 141 країни  світу в професійну громадську організацію - міжнародну раду медичних сестер.