Архів новин

11 Травень 2017

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу

11 травня 2017 року о 12.00 відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи в Україні.

Виставка «Європейське майбутнє України» представила експонати, подаровані польською делегацією

До Дня Європи в Україні 11 травня в виставковій залі районного краєзнавчого музею відкрито виставку «Європейське майбутнє України».

#EuropeDay#УкраїнаЦеЄвропа

 

 

 

 

Сергій Савчук: У I кварталі цього року ще 200 родин встановили сонячні панелі та почали заробляти на «чистій» електроенергії

В Україні спостерігається позитивна динаміка попиту на сонячні панелі з боку населення. Незважаючи на холодну пору року та низку зимово-весняних свят, у I кварталі 2017 року ще 200 родин встановили приватні сонячні електростанції загальною потужністю 3,4 МВт.

Сергій Савчук: На початку травня, лише за три робочі дні, ще 17 ОСББ поспішили скористатися «теплими» кредитами

Початок травня став для багатьох сімей ідеальною нагодою подбати про утеплення житла. Минулого тижня, впродовж лише трьох робочих днів, ще 17 ОСББ з різних міст країни стали учасниками програми «теплих» кредитів та залучили у державних банках 3,8 млн грн. на реалізацію енергоефективних заходів у своїх будинках. Для порівняння у січні цього року ОСББ використали 1,6 млн грн. на ці цілі, а у лютому – 1,7 млн гривень.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Положення, затвердженого рішенням 29 сесії районної ради 6 скликання від 25 березня 2014 року, оголошується прийом документів для розгляду від претендентів на навчання у Вінницькому Національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова за районною програмою «Місцевих стимулів».