Архів новин

10 Травень 2017

Святкові заходи та благодійний обід до Дня Перемоги

9 травня 2017 року, по завершенню урочистих заходів в районному будинку культури, було організовано святковий захід та благодійний обід для ветеранів Другої Світової війни, дітей війни, ветеранів праці, учасників АТО та ветеранів війни в Афганістані. Захід відбувся за спільної підтримки народного депутата України Кучера М.І., райдержадміністрації, районної ради, районної та міської ветеранських організацій, районної організації  української спілки ветеранів Афганістану, районної спілки учасників АТО.

Управління соціальної та молодіжної політики інформує щодо стану виплати разової грошової допомоги до 9 Травня

За рахунок коштів державного бюджету 05.04.2017 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України  №223 «Про деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги», передбаченої Законами України „ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту „ та „ Про жертви нацистських переслідувань " управлінням соціальної та молодіжної політики, 

Святковий концерт з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2017 року з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся святковий тематичний концерт:«Хай  буде  мир на  всій  землі!». В ході заходу особлива увага зверталась на ветеранів та учасників Другої світової війни, дітей війни. Акцентувалась увага на активній громадянській позиції ветеранів протягом усього життя, адже на прикладах їх подвигів виховані покоління сучасних патріотів – захисників незалежної України.

Стартує навчальний проект «Школа молодого лідера»

Департемент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації інформує про початок навчального проекту “Школа молодого лідера 3.0” та рекомендує зголошувати представників з числа творчої та активної молоді до участі в заході за Інтернет-посиланням http://bit.ly/sylvin3 .

З якого віку можна стати підприємцем?

Відповідно до статті 50 Цивільного кодексу України право на здійснення підприємницької діяльності, яку не заборонено законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю.Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому законом.

"Село. Кроки до розвитку": бершадці мають унікальну можливість реалізувати власні бізнес-плани

11 квітня 2017 року між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» підписано Меморандум про співпрацю та реалізацію спільного соціального проекту «Село. Кроки до розвитку».

Покладання квітів до пам'ятних знаків та меморіальних дощок загиблим на Сході України

В ході заходів з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні жителі району, учасники урочистих заходів  висловили вдячність ветеранам,учасникам та дітям війни. На їхніх подвигах виховні покоління сучасних захисників незалежної України.