Архів новин

09 Травень 2017

Підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг Бершадської РДА за квітень 2017 року

За квітень 2017 року працівниками Центру надання адміністративних послуг Бершадської РДА надано більше 1,2 тисяч адміністративних послуг.

Керівництво району та вдячні бершадці вшанували загиблих у Другій світовій війні

9 травня 2017 року біля Меморіалу слави міста з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбувся урочистий мітинг, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко, голови та члени ветеранських громадських організацій, учасники АТО, делегації трудових колективів, організацій та підприємств, громадськість міста, школярі та молодь міста.

Урочистою ходою пройшлися жителі району з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Єдиною ходою з площі Героїв України до Меморіалу слави пройшли бершадці центральними вулицями міста. Керівництво району, голови та члени ветеранських організацій району і міста, воїни – інтернаціоналісти, учасники АТО, делегації трудових колективів та організацій, підприємств та установ, школярська молодь та студенти під звуки духового оркестр, крокуючи колоною, відчували єдність у боротьбі за незалежність України протягом різних історичних періодів.