Архів новин

08 Травень 2017

Ветерани Бершадщини отримали вітання від народного депутата України Миколи Кучера

8 травня 2017 року народний депутат України Микола Кучер зустрівся із ветеранами та учасниками Другої світової війни, жертвами нацистських переслідувань та в'язнями гетто. Зустріч відбулася за участю голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки, бершадського міського голови Михайла Кольченка.

Святкове богослужіння з нагоди храмового свята парафії Св.Станіслава Єпископа і мученика Римо - Католицької Церкви

8 травня 2017 року голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський взяли участь святковому богослужінні з нагоди храмового свята парафії Св.Станіслава Єпископа і мученика Римо - Католицької Церкви  в Україні.

Виступ Президента під час відкриття фотовиставки «Четверте покоління» на території Національного музею історії України у Другій світовій війні

Дорогі захисники Української держави!
Шановні українці!

Сьогодні Україна відзначає День пам'яті та примирення, відзначає його разом з усією Європою, маючи на це повне право. Беззаперечними є подвиг українського народу, наш великий внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.
Висловлюю нашу глибоку повагу і шану усім борцям проти нацизму. Низький уклін вам за ваш подвиг, за вашу перемогу, дорогі ветерани!

Бершадщина відзначила День пам'яті та примирення

8 травня 2017 року біля Меморіалу слави міста з нагоди Дня пам’яті та примирення відбувся мітинг – реквієм «Героїв  подвиг житиме в віках».У заході взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник бершадського міського голови Віталій Синявський, голови та члени ветеранських громадських організацій, учасники АТО, делегації трудових колективів, організацій та підприємств, представники духовенства, громадськість міста.

Заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та 72 - річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у районі проводитимуться вшанувальні та урочисті заходи:

  8 травня -  о 10 .00 біля Меморіалу слави міста - мітинг та покладання квітів з нагоди Дня пам'яті та примирення;

  9 травня -

09.30 - розпочнеться урочиста хода з площі Героїв України