Архів новин

06 Травень 2017

Вітання керівництва району з Днем пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани  Другої світової війни, воїни - визволителі, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

Нині вся Україна відзначає День пам’яті і примирення та 72-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми  схиляємо голови та  вшановуємо пам'ять загиблих   воїнів – визволителів та працівників тилу, тих, хто ціною свого життя завоював Перемогу, хто не схилився перед ворогом, хто дав можливість  сьогодні зустріти  чергову  мирну весну. Низький вам уклін за ваш безсмертний подвиг, за вашу самопожертву та відвагу.

8 Травня - День пам'яті та примирення

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму».

Керівництвом району вручено новий шкільний автобус Флоринській ЗОШ І – ІІІ ст.

Сьогодні у Флоринській ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулася радісна подія – шкільній родині вручено нового шкільного автобуса.Привітати педагогічний та учнівський колективи і вручити новий транспорт приїхали голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, начальник відділу освіти, фізичної культури  та спорту Оксана Тартачна, Флоринський сільський голова Сергій Рожкевич.