Архів новин

05 Травень 2017

Акція з благоустрою у Бершадській лікарні

5 травня 2017 року в Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування проведено акцію з благоустрію «День благоустрію території» в ході якої було розбито дві клумби: висаджено 150 кущів багаторічних квітів ірисів, 150 братків, півони - 30., нарциси - 40, волошків - 40, ромашків - 40. Насаджено 40 кущів, багаторічні трави.
Вході акції благоустрію прийняли участь 50 працівників медичного закладу.

Бюджет Бершадшини за І квартал 2017 року виконано на 142,8%

4 травня 2017 року у м. Вінниця відбулася колегія Департаменту фінансів за підсумками виконання бюджету області в I кварталі 2017 року та забезпечення  його виконання у 2017 році. Взяла участь в колегії  начальник фінансового управління райдержадміністрації Мазур Л.Й.

Патронатна сім’я – що це?

 Сьогодні в Україні запроваджують нову форму піклування про дітей із сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях, — це влаштування дітей у  патронатні сім’ї.
 Сімейний патронат — це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах і потребує захисту в сім’ї патронатного вихователя,та одночасне надання фахівцями із соціальної роботи інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування. Часто трапляються випадки, коли дитину необхідно вилучити із загрозливого для її життя та здоров’я середовища.

«Дві війни – дві паралелі", які проводилися у Бершадській районній бібліотеці

4 травня 2017 року в читальній залі Бершадської центральної районної бібліотеки відбувся захід, присвячений Дню пам’яті та примирення та 72 –ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій Війні.
Ще мало літ минуло з часів Другої Світової війни, але рани кровоточать і досі.Перемога! Тече ріка часу…Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію війні 1941-1945 років.

Новопризначений працівник склав Присягу державного службовця

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації, у присутності своїх колег, урочисто склав Присягу державного службовця Вальковий Павло Іванович, який відповідно до розпорядженням голови райдержадміністрації від 04 травня 2017 року №45-рк з 05 травня 2017 року призначений на посаду головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ: ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діє оновлена програма житлових субсидій.   На основі змін, у травні управління соціальної та молодіжної політики проведе перепризначення субсидій на наступний рік та розрахує  її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Вихованці Бершадської дитячої музичної школи привезли призові місця із "Зіркового буму"

30 квітня 2017 року відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий бум -2017» в м. Ладижин. Метою проведення даного конкурсу  є популяризація та розвиток хореографічного, вокального, театрального та циркового мистецтва. Завданням фестивалю-конкурсу: виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей;  підвищення виконавської майстерності учасників фестивалю; обмін досвідом, встановлення дружних контактів та налагодження співпраці між керівниками художніх колективів;