Архів новин

04 Травень 2017

До Дня міста Вінниці планується відкриття Пам’ятного знаку медичним працівникам - учасникам Революції Гідності та АТО

На сесії Вінницької обласної ради 7 скликання 24 березня 2017 року було прийнято рішення про встановлення на території медичного коледжу ім. Д.К.Заболотного  Пам’ятного знаку медичним працівникам - учасникам Революції Гідності та АТО. Ініціаторами даного проекту виступили лікарі –вінничани, які рятували життя людей під час подій на Майдані та в зоні проведення антитерористичної операції.

У квітні попит ОСББ на програму з утеплення житла зріс утричі порівняно з березнем

Утеплити і заощадити, а ще й підвищити вартість квартир у будинку – таку стратегію дій обирають все більше ОСББ в Україні. Лише за останні 5 робочих днів 29 ОСББ стали учасниками Урядової програми «теплих» кредитів і залучили на різні енергоефективні заходи більше 7 млн гривень. Це утричі більше ніж позаминулого тижня. Тоді 13 ОСББ отримали в держбанках більше 2,1 млн гривень.

Тематична зустріч до Дня перемоги у районному країзнавчому музеї

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районному краєзнавчому музеї 4 травня  відбулась зустріч «Пам’ятаємо Перемагаємо.»  працівників культури району з ветераном Другої світової війни, очевидцем визволення Бершадського району, самобутнім художником з с. Джулинка Олексієм Пилиповичем Степовим.

Підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Щорічно в Бершадській райдержадміністрації проводиться І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

Відбувся міжобласний турнір з футболу пам’яті загиблого земляка Юрія Барашенка

  2 травня в с.Красносілка проводився міжобласний турнір з футболу пам’яті офіцера Збройних Сил України Барашенка Юрія Петровича, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави.

На Бершадщині проходить акція "Маки пам'яті"

З метою підготовки до відзначення Дня пам'яті та примирення та Дня 72-ї річниці перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні, працівниками  відділу з обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки було проведено майстер – клас «Символічний - мак оберіг власноруч».

Змінено розмір прожиткового мінімуму

Розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць з 1 травня становить 1624 грн.Також збільшився розмір прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення:
- для дітей у віці до 6 років прожитковий мінімум становить 1426 грн;
- для дітей у віці від 6 до 18 років - 1 777 грн;
- для працездатних осіб - 1684 грн;
- для осіб, які втратили працездатність, - 1312 грн.
Відповідно, разом з прожитковим мінімумом з 1 травня збільшилися:

Бершадські шкільні бібліотекарі взяли участь у обласному семінарі

27 квітня 2017 року при Вінницькій академії неперервної освіти пройшов обласний семінар – практикум для методистів РМК (ММК), відповідальних за роботу шкільних бібліотек, керівників МО шкільних бібліотекарів. Тема семінару–"Бібліотека в інформаційному середовищі навчального закладу". Головною метою проведення зібрання було обговорення питання щодо методичного забезпечення ефективного запровадження інноваційних технологій в роботу шкільних бібліотек.

Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від Уряду

Восени 2016-го Уряд обіцяв українцям грошову компенсацію за ведення в опалювальний сезон розумного енергоспоживання. Свою обіцянку Уряду виконав – найближчим часом енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави. Кабінет Міністрів України 26 квітня 2017 року прийняв рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

У дитячому садочку "Колосок" дошкільнят навчали декоративному малюванню

У дошкільному навчальному закладі «Колосок» с.Флорино відбулося засідання школи молодих вихователів району. Тема засідання:«Навчаємо дітей декоративному малюванню».Відповідно до плану роботи присутні вихователі переглянули комплекси вправ ранкових гімнастик:

Інноваційні підходи щодо здійснення еколого-натуралістичної та природоохоронної діяльності в закладах освіти Бершадського району

 На базі  Бершадської ЗОШ І - ІІІ ст.№3 відбувся обласний семінар - практикум  на тему: «Інноваційні підходи щодо здійснення еколого-натуралістичної та природоохоронної діяльності в закладах освіти Бершадського  району» за участю працівників Вінницької обласної станції юних натуралістів, методистів районних та міських відділів освіти області, що ведуть питання еколого-натуралістичної та природоохоронної роботи, директорів районних, міських станцій юних натуралістів та учителів біології району.

Особи передпенсійного віку отримали додаткові трудові гарантії

Президент підписав Закон, що закріплює переважне право на залишення на роботі при скороченні.Перелік категорій працівників, яким надається переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, доповнений категорією працівників, яким залишилося менше 3-х років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат.