Архів новин

21 Квітень 2017

Як реалізовується програма «Доступні ліки» у Бершадському районі?

Це з’ясовували фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА, під час робочого візиту до Бершадського  району. В рамках робочого візиту спеціалісти  взяли участь у робочій нараді з питань впровадження Урядової програми  «Доступні ліки», яка запроваджена в Украйні з 1 квітня та діє другий тиждень.

Урок мужності проведено у районному краєзнавчому музеї

21 квітня 2017 року в Бершадському районному краєзнавчому музеї працівниками закладу Оксаною Притулою та Ларисою Ющенко проведено урок мужності «Герої сьогодення», для учнів 11 класу Устянської ЗОШ I-III ст.

Міжнародний День охорони праці 2017- "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що з 21 по 28 квітня в районні триватиме Тиждень охорони праці з метою привернення уваги суспільства,органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві. 

Візит фахівців обласного Центру здоров’я до медичних закладів Бершадщини

19 квітня 2017року фахівцями обласного Центру здоров’я було здійснено візит до медичних закладів Бершадського району з метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань перебудови медичної галузі серед медичних працівників та жителів району.

Запрошуємо до участі у публічному обговренні!

На виконання листа Департаменту соціальної та молодіжної політики повідомляємо, що у четвер, 27 квітня 2017 року об 11.00 в креативному просторі «Артинов» ( м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова. 12а, другий поверх, нижня зала ) відбудеться публічне обговорення на тему:«Досвід Молдови в урегулюванні Придністровського конфлікту: уроки для України».

Педагогічним працівникам закладів освіти, що є спільною власністю міста та сільських рад, буде збільшено заробітну плату з травня 2017 року

Чергова сесія, яка має відбутися 28.04.2017р.,внесе зміни до районного бюджету на 2017 рік в частині збільшення видатків на оплату праці педагогічним працівникам закладів освіти, що є спільною власністю міста та сільських рад. Педагогічні  працівники  з травня 2017 року отримають заробітну плату, виходячи із посадових окладів та тарифної сітки, яка на два тарифних розряди збільшиться.

В рамках Всеукраїнської акції “Серце до серця” Бершадщина зібрала 16 143 грн

Відповідно до розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації від 09.03.2017 р. № 109  «Про підготовку та проведення  районного  етапу ХІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця» в період з 09 березня по 09 квітня 2017 року в районі проводилась ХІІ  Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”, метою якої був збір коштів на  допомогу дітям з вадами зору.

Зустріч з письменником Анатолієм Івановичем Мельником

20 квітня 2017 року у Бершадській центральній бібліотеці відбулася зустріч бібліотекарів з письменником, краєзнавцем Анатолієм Івановичем Мельником та його дружиною Галиною Станіславівною. В теплій, душевній атмосфері, за чашкою духмяного чаю автор розповів про свою творчість та плани на майбутнє.Нині творчий доробок письменника складає десять видань, серед яких:«Загублене щастя», «Не обминеш своєї долі», «Дванадцяте покоління», «Козацький Вавілон»,«Свідки минулих літ», «Шлях крізь віки»,

Кожній дитині – родинне тепло

Дитина, яка втратила батьків – це особливий, по-справжньому трагічний світ. Потреба мати сім’ю, маму і тата є найсильнішою потребою дитини. Сьогодні сирота – це не тільки дитина, яка залишилась без батьків, але й та, яка при живих мамі та татові, позбавлена батьківської турботи. На жаль, батьківська любов у людей, схильних до вживання спиртних напоїв, не витримує випробувань між дітьми та "неналежним" способом життя. Батьки все частіше роблять вибір не на користь власних дітей.

Діяльність закладів культури району - підсумки кварталу та перспективи на поточний рік

18 квітня 2017 року в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбулася виробнича нарада для працівників культури району на тему:«Про стан  діяльності закладів культури району у 1-му кварталі 2017 року та основні завдання на поточний рік». У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михйло Бурлака, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Городинський.