Архів новин

20 Квітень 2017

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

20 квітня 2017 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським  проведено засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня пам'яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма)- неспецифічне для нашої місцевості захворювання зареєстровано у районі

В 2016 році, як і в попередньому році, на території обслуговування Бершадського району стало реєструватись неспецифічне для нашої місцевості захворювання - хвороба Лайма. Так у 2015 році було зареєстровано 11 випадків хвороби Лайма, з хворих 5 дітей, а в 2016 році таких випадків було 4, з яких 1 дитина. Випадки захворювання реєструються на території м. Бершадь (р-н цукрозаводу), сіл Флорино, Хмарівка, Кошаринці, Джулинка, Баланівка, Поташня, Красносілка, Яланець, М.Киріївка.

У Бершадській дитячій музичній школі - "Писанковий дивосвіт"

Великдень – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед календарних свят наших предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього свята сягають глибини  тисячоліть.

Управління соціальної та молодіжної політики доводить до відома ветеранів Другої світової війни

07.02.2007 року Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова № 150 «Про затвердження Порядку виплати деяким категоріям інвалідів грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування». Даний Порядок визначає механізм виплати грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування деяким категоріям інвалідів, та її розміри. 

У районній бібліотеці відбулася виставка-застереження "Sos! Sos! Sos! Планета Земля в небезпеці"

У квітні ми радіємо весні, яка чимдуж набирає сили: квітують садки, зеленіє трава, до нас повертається птаство. Але й у квітні нас діймає задавнений біль: чорнобильський. Біль за всім, що сталося. Чомусь так збіглося, що саме в квітні відзначаємо Всесвітній день здоров'я, День довкілля, Міжнародний день Землі. Не свята, мабуть, а скоріше,- дні нагадування, застереження всім нам.

Президент зустрівся з провідними представниками ділових кіл Великої Британії

У ході офіційного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками ділових кіл країни.

На Бершадщині відбувся щорічний конкурс творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!»

Вже стало традицією проведення Бершадським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічного конкурсу творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!».

У системі безоплатної правової допомоги відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців,які працюють з клієнтами

Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання безоплатної правової допомоги та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів.