Архів новин

18 Квітень 2017

Отримати закордонний паспорт відтепер можна у Бершадському районі

З 1 березня 2017 року Бершадський районний сектор Державної міграційної  служби розпочав виготовляти закордонні паспорти нового зразка з безконтактним електронним носієм.Закордонний паспорт з безконтактним електронним носієм передбачений для зберігання біометричних даних: відцифроване обличчя громадянина, тобто фотографія; відбитки пальців і відсканований особистий підпис.

У міському парку відбулися заходи до Дня довкілля

14 квітня 2017 року науковим співробітником Бершадського районного краєзнавчого музею Ларисою Ющенко проведений захід «День довкілля», для учасників гуртка "Юні друзі природи" Поташнянської ЗОШ I-IIст., присвячений до Дня пам’яток історії та культури. Метою заходу була популяризація пам’яток культурної спадщини району та дбайливого ставлення до навколишнього середовища дітей, виховання любові і бажання захищати і примножувати багатство нашої природи.

Спадщина та подарунок, отримані з 1 січня поточного року, оподатковується по-новому

Гайсинська ОДПІ повідомляє, що 25.03.2017 набрав чинності Закон України від 23.02.2017 №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» (далі–Закон №1910).Зазначеним Законом, зокрема, спрощено оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця, які з 1 січня 2017 року мають право на спадкування.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» запрошує внутрішньо переміщених осіб до участі в проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

«ДОПОМОЖИ ПОРАНЕНОМУ СОЛДАТУ!», - з такою ініціативою виступили учні та вчителі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Щоб зібрати кошти, у школі було проведено ярмарок, на якому учні продавали домашню випічку, саморобні вироби. Ініціативу колективу школи підтримали начальник відділу освіти Оксана Тартачна та голова ради голів профкомів працівників освіти Микола Морочинський. Кожна первинна профспілкова організація навчальних закладів району виділила певну суму коштів, таким чином долучившись до благородної справи.

Проект Трудового кодексу підготовлено до другого читання

Комітет із питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення завершує підготовку проекту Трудового кодексу України (№ 1658, доопрацьований) до другого читання. Так, було підтримано поправки, які уточнюють положення щодо заборони дискримінації у сфері трудових відносин, яка забезпечує участь у прийняті нормативних актів роботодавця всіх профспілкових організацій, що діють на підприємстві, та щодо надання оплачуваної відпустки в разі отримання працівником другої вищої освіти.

Нещасні випадки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та вантажно-розвантажувальних робіт

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації повідомляє, що згідно інформації Управління Держпраці у Вінницькій області за два місяці 2017 року на підприємствах області травмовано 28 працівників з них 3 з смертельним наслідком.