Архів новин

17 Квітень 2017

Великоднє привітання Президента України Петра Порошенка

Дорогі співвітчизники, брати і сестри!
Щиро вітаю вас із святом свят для українців та для всіх християн світу – Великоднем.
Особливо приємно, що Христос об’єднує усіх: цього року православні, греко-католики, римо-католики та протестанти відзначають цю величезну подію в один день.
Як писав святий Іван Золотоустий: «Воскрес Христос, і зруйновано смерть. Воскрес Христос, і впали демони. Воскрес Христос, і радуються  ангели. Воскрес Христос, і життя живе».

Вітання керівництва району із Великоднем

    Шановні жителі району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята -  Воскресіння Христового!
   Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.

Вітання керівництва області із Великоднем

         Дорогі Вінниччини!

Прийміть сердечні вітання  зі  Світлим Воскресінням Господнім! Наша прекрасна і чарівна вінницька земля у весняних неповторних барвах - квітах, зелених ковдрах, зі смереками і квітучими садами зустрічає Святу Паску – Світле Христове Воскресіння!

Що робити, коли горить телевізор?

Найперше, що вам слід зробити, – це вимкнути телевізор з електромережі. Якщо через вогонь ви не можете підійти до розетки, знеструміть квартиру електричним автоматом або рубильником. За можливості, постарайтеся самостійно загасити пожежу. Для цього використовуйте щільну тканину (покривало, ковдру), якою накрийте палаючий телевізор. Без доступу повітря горіння має припинитися.