Архів новин

14 Квітень 2017

На відшкодування вартості ліків жителям району до кінця 2017 року заплановано понад мільйон гривень

На виконання урядових постанов для забезпечення населення безкоштовними ліками з державного бюджету до районного бюджету заплановано надходження коштів до кінця 2017 в загальній сумі 1 млн. 174 тис. 093 грн. Відшкодування вартості ліків проводиться жителям району  згідно виписаних рецептів через аптеки з якими укладені відповідні договори.

До уваги органів місцевого самоврядування!

Продовжено прийом проектів, які можуть брати участь у чотирнадцятому обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад за напрямом «ЗАХОДИ ЕКОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ, ЯКІ ПІДГОТОВЛЕНІ ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 17 ВЕРЕСНЯ 1996 РОКУ №1147 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ, ЩО НАЛЕЖАТЬ ДО ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ».

7683 особи знайшли роботу за допомогою Вінницької обласної служби зайнятості

Протягом 1кварталу 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості працевлаштувала 7683 особи і це на 488 осіб більше, ніж за відповідний період 2016 року. Затребуваними були трактористи, водії, працівники сільського господарства, кухарі та продавці.Завдяки осучасненню сервісів служби зайнятості зростає швидкість працевлаштування.

Захищаючи право дитини бути здоровим

 Вакцинація – це спосіб профілактичних заходів, який захищає дитину або дорослого повністю від певних хвороб або ж послаблює їх перебіг і наслідки для організму Відомо, що від інфекційних хвороб за всю історію людства загинуло більше людей ніж у всіх війнах разом взятих. Щорічно завдяки вакцинації попереджається близько 3 000 000 млн смертей, 750000дітей уникають інвалідності.

Залучення безробітних громадян до благоустрою населених пунктів

Одним із важливих напрямків у роботі державної служби зайнятості щодо реалізації активних програм зайнятості є організація громадських робіт тимчасового характеру.Ці роботи організовуються з метою стимулювання безробітних громадян до праці та їх матеріальної підтримки в період пошуку роботи. Крім того, громадські роботи організовуються з метою вирішення нагальних соціальних потреб територіальних громад.

Державні службовці беруть участь в акції з благоустрою

14 квітня 2017 року працівники управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації долучились до прибирання прибудинкової території приміщення управління. Було здійснено прибирання території, побілка дерев та бордюрів, облаштування квітників.

УВАГА! Шахраї

До уваги керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців та фізичних осіб. Останнім часом на території області почастішали випадки шахрайського заволодіння коштами фізичних осіб, підприємців та юридичних осіб.

Зміни в призначенні державної допомоги при народженні дитини

Урядовим рішенням від 30 листопада 2016 № 890 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 №1751 «Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», згідно з якими заява, для призначення допомоги при народженні дитини, може бути подана в електронній формі

Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

13 квітня 2017 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом заступника голови Комісії, першого заступника голови Бершадської райдержадміністрації – Ольшевського В.Е.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕМОФІЛІЄЮ

За ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я та Всесвітньої Федерації Гемофілії 17 квітня був оголошений “Всесвітнім днем боротьби з гемофілією.” Метою створення і проведення цього дня, є привернення уваги світової громадськості, політиків, чиновників до проблем з якими щодня стикаються хворі на гемофілію.