Архів новин

13 Квітень 2017

У рамках програми «Доступні ліки» в області вже виписано 15 550 рецептів, - Валерій Коровій

Про це голова обласної державної адміністрації повідомив під час всеукраїнської селекторної наради з питань впровадження урядової програми з реімбурсації, що відбулася 13 квітня під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

До уваги органів місцевого самоврядування, підприємств. Організацій і установ державної форми власності!

Бершадський районний військовий комісаріат доводить до вашого відома, що наказом Міністерства оборони України  від 28.02.2017 року №118  «Про визнання таким, що втратив чинність, наказ Міністерства  оборони від 15.12.2010 року №660» визначено таким, що втратив чинність. Замість даного наказу необхідно користуватися Постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

Відбувся майстер-клас з писанкарства «Великодні мотиви»

13 квітня 2017 року в районному краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з писанкарства «Великодні мотиви» для учнів 3-4 класів Поташнянської ЗОШ I-II ст.
Майстриня-писанкарка Оксана Притула розповіла про різні види технік виготовлення великодніх яєць: писанки, дряпанки, крашанки, мальованки, зернівки. Показала, як робити традиційні подільські писанки, а також, мальованки.

Для зацікавлених сільгосптоваробиробників!

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації надсилає запрошення на другий захід із серії Дні агротехнологій, присвячений демонстрації передових технологій посіву, запрошення додається.

Не залишимось байдужими!

На сьогоднішній день не залишаються поза увагою діти з обмеженими функціональними можливостями-це особлива категорія дітей, яким важко соціалізуватися у суспільстві та брати активну участь у масових заходах. Тому, щороку РЦ СССДМ проводить конкурс «Повір у себе!» саме для цієї категорії дітей.  І цього року не виключення.

Виїзні прийоми – вирішення проблем громадян за місцем проживання

12 квітня 2017 року в рамках виїзного прийому громадян перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько відвідали Шляхівську територіальну громаду. В першу чергу за участю керівництва та працівників сільської ради, обговорили стан соціально-економічного розвитку села, проблеми та шляхи їх вирішення.

Триває двомісячник благоустрою населених пунктів

До уваги міського, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій та мешканців Бершадського району!
Головою Бершадської районної державної адміністрації, в рамках проведення двомісячника з благоустрою та санітарної очистки територій, прийнято розпорядження від 16 березня 2017 року № 118 “Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Бершадського району” та затверджено План заходів, де визначено загальний перелік робіт з благоустрою на території району.

Змінено скорочені строки та розмір плати у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

 29 березня 2017 року Кабінетом Міністрів України затверджена Постанова №217 від 29.03.2017 року «Про внесення змін постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року №1133», відповідно до якої встановлюється розмір плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - державна реєстрація змін до відомостей), у скорочені строки,

Успіхи юних бершадців у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві натураліста...»

В номінації «Краща фоторобота»:
За зайняте ІІ місце:
Демішкан Анастасію, ученицю 10 класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району.
Марущака Артема, учня 9 класу Устянської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району.

Районний тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!»

 В закладах освіти району з 3 по 7 квітня 2017 року проведено тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!». Підсумком тижня стали конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт «Особливості святкування Великодня на Поділлі» та виставка робіт юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти.», що відбулася 7 квітня 2017 року в актовій залі РМК.

Let’s Go Camp!

Влітку 2016 року вперше були проведені пришкільні мовні табори. А вже восени цього ж року усі вчителі іноземної мови мали змогу взяти участь в конкурсі“GoCamp 2017”.
Завдання конкурсу були нелегкими, адже, насамперед, потрібно було зареєструватися на сайті GoGlobal, виконати творче завдання: створити PowerPoint презентацію, щоб запросити  волонтера приїхати у певну школу для співпраці у мовних таборах та пройти три відбіркові тури.

І знову лине колискова...

Традиційно, на початку травня в дошкільних навчальних закладах проводиться конкурс колискової пісні. І цього року на виконання плану роботи Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА від 10.01.2017 р.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру презентувала відеоролик

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру презентувала відеоролик для ознайомлення з новою онлайн-послугою, яка стала доступна громадянам – «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру».