Архів новин

12 Квітень 2017

Інформаційна година «Україна - космічна держава»

12 квітня все людство відзчає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

Головою райдержадміністрації проведено засідання комісії із визначення розміру відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

11 квітня 2017 року головою райдержадміністрації Іван Стефанцовим за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського  проведено засідання комісії із  визначення розміру відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.На  засідання були запрошені власники та користувачі земльними ділянками,  голови та землевпорядники Війтівської та Тернівської сільських рад.

У засіданні комісії брали учсть голова та представники громадської ради при райдержадміністрації.

Бершадь матиме сучасний парк відпочинку

З метою планування об'єму робіт по облаштуванню міського парку  голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник голови районної ради Сергій Пересунько разом із секретарем Бершадської міської ради Оксаною Рижавською відвілали міський парк. За сприяння народного дупутата України Миколи Кучера, роботи по облаштуванню міського парку розпочалися восени минулого року.

В райдержадміністрації завершився конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 березня 2017 року №116 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади»,оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури Бершадської райдержадміністрації. Для участі у конкурсу подали документи чотири претенденти.

Про виплату у 2017 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

У зв’язку з прийняттям Урядом рішення про виплату у 2017 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у нових – підвищених - розмірах до Міністерства соціальної політики почали надходити численні звернення від громадян з проханням роз’яснити порядок її отримання.

Отже, учасники бойових дій, які ЗВІЛЬНЕНІ в запас, мають до 30 квітня 2017 року подати: заяву
до районного військкомату про виплату допомоги (форма заяви є у військкоматі), посвідчення

Участь аптек в реалізації програми «Доступні ліки» у Бершадському районі

Адміністрація КУ «Бершадський РЦПМСД» інформує,щодо участі  аптек  в реалізації   програми «Доступні ліки»  у Бершадському районі станом на 12 квітня 2017 року :

12 квітня - День скаута в Україні

Цей міжнародний неполітичний молодіжний рух ставить своєю метою підтримку фізичного, розумового і духовного розвитку молоді. Вперше про відзначення 100-ліття українського скаутського руху на державному рівні було згадано в Указі Президента України від 28 березня 2008 року № 279/2008 "Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні".