Архів новин

11 Квітень 2017

У планах керівництва району - будівництво майданчика зі штучним покриттям

11 квітня 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака, заступник голови районної ради Сергій Пересунько  відвідали центральний стадіон міста "Колос".Метою візиту було огляд стадіону та визначення необхідних робіт для покращення умов занять спортом для  дітей, молоді та жителів міста.

Літературно-історичний екскурс «Діти за колючим дротом»

Щорічно 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свободу й отримали шанс на життя. Самою страшною сторінкою в системі жертв нацизму займають діти, які стали в’язнями концентраційних та інших насильницьких таборів. В роки Другої світової  війни діти виявилися найбільш незахищеними.

Проведено районну олімпіаду з англійської мови серед учнів 4 –х класів

На виконання наказу відділу освіти від 06.03.2017 р. № 97 «Про проведення районних олімпіад з математики та іноземної (англійська) мови для учнів 4 класів» з метою пошуку, підтримки, активізації роботи з інтелектуального розвитку школярів, популяризації гуманітарних дисциплін,

Формування інформаційної культури читачів

6 квітня 2017 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему:«Формування  інформаційної культури читачів».

З історії рідного краю

11 квітня в Бершадському районному краєзнавчому музеї відбулась екскурсія для дітей з Джулинської школи–інтернату з вчителем географії Липницькою Ольгою Петрівною. Провела екскурсію молодший науковий співробітник музею Оксана Притула. Багато цікавих сторінок історії рідного краю відкрилися перед учасниками заходу. 

Районний конкурс дитячого малюнка «Навчальний рік без ДТП»

Протягом січня-березня 2017 року Бершадським відділом освіти з метою залучення школярів до роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму був проведений районний конкурс на кращий дитячий малюнок «Навчальний рік без ДТП». У конкурсі взяли участь 50 школярів з більшості шкіл району.

Вінницька облдержадміністрація та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» розпочинають реалізацію спільного проекту «Село. Кроки до розвитку»

Сьогодні, 11 квітня, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк підписали відповідний Меморандум про співпрацю та презентували проект для представників засобів масової інформації регіону.

ХІІ благодійна акція "Серце до серця" пройшла на Бершадщині

«Серце до серця» — доброчинна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, навесні, починаючи з 2006 р.  Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів. Суспільний збір коштів здійснювався на допомогу  дітям з вадами слуху та зору, дітям хворим на цукровий діабет, недоношеним новонародженим, а також на придбання реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

Програма "Доступні ліки" - на контролі районної влади

З 1 квітня 2017 року в Україні стартувала програма «Доступні ліки».З метою перевірки стану дії даної програми на Бершадщині голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник голови районної ради Сергій Пересунько відвідали аптеки, які орендують приміщення  КУ «Бершадський районний центр ПМСД» та Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування.

На екскурсію до краєзнавчого музею

10 квітня в Бершадський районний краєзнавчий музей завітали учні 7-В класу (кл.кер.Химич Ганна Іванівна) Бершадської школи №1.Дітям дуже сподобалась екскурсія, яку провела молодший науковий співробітник музею Галина Шевчук. Особливу увагу привернула виставка картин художника Леоніда Бурдейного.

Служба у справах дітей - на захисті прав дитини

Підліток і злочин... Нібито несумісні поняття. Проте статистика свідчить: у середовищі неповнолітніх рік у рік посилюється криміногенна напруженість.Служба у справах дітей Бершадської райдержадміністрації під час розгляду кримінальних справ по обвинуваченню неповнолітньої дитини бере участь у судових засіданнях, як сторона у справі, що стоїть на захисті прав та інтересів дитини.

28 квітня - День охорони праці

Цьогоріч  за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня - День охорони праці під гаслом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». 

І. Стефанцов: Районна влада зацікавлена у роботі Красносільського цукрового заводу

10 квітня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району, сільгоспвиробників району із власником Красносільського цукрового заводу Олегом Семінським.

Успіхи екологічної бригади "ЕкоСіті"

Екологічна агітбригада «Екосіті» Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Макарчук О.В.) виборола ІІ місце в обласному конкурсі агітколективів екологічного спрямування «Земля - наш спільний дім».

Залучення інвестицій – основа розвитку територіальної громади

4 квітня 2017 року в міському будинку культури відбулася зустріч із жителями міста Бершадь, які використовують земельні ділянки відстійників колишнього цукрового заводу для вирощування городини та не погоджуються із розміщенням сонячної електростанції на даній території. В зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Русначенко В.В., заступник голови районної ради Пересунько С.В., заступник міського голови Синявський В.С., керівники відповідних структурних підрозділів, окремі депутати Бершадської міської ради та представник від підприємства-інвестора  ТОВ «Балкі інвест 1» Короновський Ю.М.

Результати пробного незалежного оцінювання

Першого та восьмого квітня 2017 року на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
01.04.2017р. - з української мови і літератури. На дане тестування було зареєстровано 195 учасників. З’явилося на пробне ЗНО – 190.

Спартакіада працівників освіти на марші

Продовжуються спортивні змагання за програмою Спартакіади працівників освіти. Під час березневих канікул у Бершадській ЗОШ №3 відбулися змагання з  двох видів спорту: волейбол і настільний теніс. На жаль чоловіків у наших школах стає все менше, тому сформувати повноцінну  чоловічу команду стає все важче.

11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку. Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.