Архів новин

10 Квітень 2017

Пошкодження озимого ріпаку комплексом шкідників

Управління агропромислового розвитку доводить до відома інформацію про пошкодження озимого ріпаку комплексом шкідників.Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за даними проведенного моніторингу відповідно до статті 5 Закону України «Про захист рослин» повідомляє, що у другій половині березня виявлено пошкодження озимого ріпаку комплексом шкідників.

Засідання організаційного комітету

Першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька проведено засідання організаційного комітету з відзначення на Бершадщині 31–ї річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

За рядками звіту Осіївського сільського голови

7 квітня відбулися  збори представників територіальної громади сіл Осіївки та Малої Киріївки.Були представлені звіти про роботу виконкому сільської ради сільського голови Віктора Соколюка, дільничного інспектора Олександра Когута. Т

Схід громадян у Кошаринцях: влада завжди долучається і допомагає тим, хто працює

7 квітня 2017 року відбувся схід громадян Кошаринецької територіальної громади, який розпочався звітом сільського голови про проведену роботу за 2016 рік. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Русначенко В.В. та начальник відділу грошових виплат управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Кухар Л.К..

Призер чемпіонату України

05-07 квітня 2017 року в м .Берегово Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. Успішно виступив на даних змаганнях, вихованець ДЮСШ Кравчук Андрій, який продемонстрував геть не дитячу, а цілком зрілу, технічну боротьбу і став бронзовим призером.

Готуємося до Великодніх свят

7 квітня 2017 року працівники районного краєзнавчого музею взяли участь у складі журі конкурсу–захисту пошуково-дослідницьких робіт «Особливості святкування Великодня на Поділлі», який проходив в актовій залі районного методичного кабінету. Учні із 15 шкіл району на гідному рівні представили на конкурс свої пошуково-дослідницькі роботи, в яких досліджували регіональні традиції святкування Великодня та презентували  виставки «Великдень на Поділлі».

ЧЕМПІОНКА ОБЛАСТІ З ШАШОК

8-9 квітня 2017 року у м. Вінниця відбувся чемпіонат області з шашок-64 серед чоловіків і жінок. У змаганнях прийняли участь найсильніші спортсмени області.  В гострому суперництві  у цій інтелектуальній і найрозповсюдженішій  спортивній грі сучасності  успішно виступила  наша землячка – Грабчак Катерина ( тренер – Олександр Олександрович Дьомін), яка вдруге  поспіль завоювала звання чемпіонки області з шашок -64. Вітаємо переможницю, яка гідно представила Бершадський район з даного виду спорту.

Про рекомендації щодо змісту колективних договорів

 Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації на виконання доручення Міністерства соціальної політики України рекомендує під час укладення колективних договорів включати до них положення щодо:

До Всесвітнього дня боротьби з хворобою Паркінсона

11 квітня в усьому світі відзначається Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона. Цей день проводиться з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я і покликаний підвищити інформованість суспільства про захворювання Паркінсона, надати підтримку хворим паркінсонізмом і їх сім’ям, а також зробити свій внесок у подолання цієї страшної недуги.

ЗА ПОРУШЕННЯ ДЕКЛАРУВАННЯ Є ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Гайсинська  ОДПІ  інформує, що відповідно до п.п. 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України платник податків зобов’язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Народознавча година «Від дідів – прадідів»

Кілька днів передсвяткової метушні - і Вербна неділя, провісниця одного з найбільших християнських свят - Великодня. Така довгоочікувана весна принесла : природі - тепла, дітям - сонце, господарям - роботи на землі. Поєднати роботу та відпочинок допоможе народний календар. Адже саме в ньому зафіксовано звичаї, традиції та обряди нашого народу. Казали: "Гріх не піти до церкви, коли святять вербу".

З новими досягненнями

 Нещодавно  відбувся Міжнародний інтернет-конкурс мистецтв «Світові таланти», який проводив продюсерський центр заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND» та ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга». У конкурсі прийняли участь учні та викладачі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького, а саме:

ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ

2 квітня у Вінницькій області розпочались Всеукраїнські змагання з футболу на призи «Шкіряний м’яч».Бершадський район представляли юні футболісти 2003 року народження (переважно учні Бершадської ЗОШ №3), яких тренує Микола Струтинський.

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Концепцію Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року

Проект акта розроблено Мінсоцполітики на виконання Закону „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, зобов’язань України щодо виконання Конвенції ООН про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок та інших міжнародних актів.

Сходи громадян у Голдашівці

Сходи громадян, що відбулись в Голдашівській територіальній громаді 7 квітня, традиційно розпочались із звіту сільського голови про проведену роботу в минулому році. Участь у заході брали перший заступник голови райдержадміністрації Ольшевський В. Е. та начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Гаврилишина Л. І.

Новини законодавства

На засіданні Уряду прийнято постанову про підвищення розміру сум добових витрат на відрядження та граничну суму витрат на найм житлового приміщення Працівникам бюджетних установ, держорганів, органів місцевого самоврядування, яких направлено у відрядження, відшкодовуватимуть:  

Підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг Бершадської РДА за I квартал 2017 року

З початку року станом на 01.04.2017 року працівниками Центру надання адміністративних послуг Бершдської РДА надано більше 3,5 тисяч адміністративних послуг.

До уваги жителів району!

Шановні мешканці Бершадського району!
В практику роботи Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування впроваджується електронна система ведення медичної документації.
Просимо усіх, хто звертається в Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування за амбулаторною та стаціонарною медичною допомогою при собі мати документи, що засвідчують особу.

Адміністрація Бершадської ОЛІЛ
 

Мінрегіон розпочав конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 3 квітня оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів: обласних, районних, міських, селищних та сільських рад.