Архів новин

09 Квітень 2017

Відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

7 квітня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, на порядок денний якого виносилися організаційні питання. На засідання прибули 21 член громадської ради. У черговому засіданні взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько..

Президент затвердив програму співробітництва України з НАТО на 2017 рік

Президент Петро Порошенко підписав Указ “Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік”.

Програма на 2017 рік - суттєво оновлена і вдосконалена.  Документ підготовлений відповідно до нового порядку розробки річних національних програм співробітництва України з НАТО (РНП) та оцінювання результатів їх виконання, який був затверджений Президентом України 7 грудня 2016 року.

Незабутня подорож

Ген за горами високими, за морями широкими блукає літо. Ще не видно здаля теплих сонячних днів та довгожданих літніх канікул: пори відпусток, мандрівок, екскурсій. Але, знаєте, нас це зовсім не зупинило. Тільки - но  ми почули, що можна трохи поподорожувати, зразу ж погодились. У школі, на лінійці, оголосили про екскурсійну поїздку до міста Вінниці та почали готуватись…