Архів новин

07 Квітень 2017

Президент: Надання «безвізу» для громадян України – це символ приналежності до об’єднаної Європи

Президент Петро Порошенко переконаний, що рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України є символом приналежності нашої країни до спільного європейського цивілізаційного простору, наших спільних цінностей з Європою і свідченням успішності та безповоротності нашого курсу на інтеграцію до Європи.

7 квітня -чергове засідання громадської ради

 7 квітня 2017 року об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації з наступним порядком денним:
  1) Аналіз роботи комісій громадської ради.
  2)Затвердження оновленого складу комісії громадської ради.
  3) Планування роботи на ІІ квартал 2017 року.


Голова громадської ради                       Анатолій Івасик
 

Про передачу міжбюджетних трансфертів

Міською та сільськими радами  забезпечено передачу міжбюджетних трансфертів на утримання трудового архіву, на харчування учнів 1-4 класів міських шкіл та на забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами. Зазначені трансферти передані до районного бюджету відповідно до Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи» та ст. 91 Бюджетного кодексу України.