Архів новин

06 Квітень 2017

Благодійна акція «Я подарую тобі серце»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 10 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції. У відділі з обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки пройшла акція під назвою «Я подарую тобі серце», під час якої було виготовлено плакат на підтримку хворих дітей.

Валерій Коровій: «Завдання, яке перед собою ставимо, - забезпечити ефективну роботу механізму реімбурсації»

З 1 квітня через програму «Доступні ліки» держава запровадила систему відшкодування вартості лікарських засобів для трьох категорій хворих: із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом ІІ типу.

Україна не відступить назад у питаннях реформ – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на відданості України у питаннях впровадження реформ, розбудови спроможних державних інституцій, зміцнені громадянського суспільства та створення передумов економічного зростання держави.

Музичний олімп - 2017

1-2 квітня в м.Вінниці відбувся ІІІ Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв "МУЗИЧНИЙ ОЛІМП-2017". Конкурс проводився з метою виявлення і підтримки талановитих дітей і молоді у різних видах мистецтва і творчості, а також стимулювання керівників, учасників до розвитку талантів.

Управління соціальної та молодіжної політики доводить до відома учасників антитерористичної операції

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації надає інформацію про можливість безкоштовного навчання кандидатів у судноводії малих/маломірних моторних суден.Право на навчання мають військовослужбовці Міністерства оборони, НГУ, СБУ, ДПСУ які звільнені зі служби у 2012-2016 роках і військовослужбовці, звільнення яких планується у 2016 – 2017 роках, за напрямами:

Влаштування дітей у сім’ю патронатного вихователя

Вже двічі служба у справах дітей більш детально розповідала про введення нової форми виховання дітей – сім’ї патронатного вихователя. Державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. На даний час у районі існує чотири дитячі будинки сімейного типу та дві прийомні сім’ї.Та ще однією із таких альтернативних форм є патронат над дітьми.

Семінар з охорони праці

18 квітня 2017 року о 10 годині у м. Вінниця за ініціативою Державного підприємства «Редакції журналу «Охорона праці» буде проведено платний регіональний семінар з питань охорони праці, присвячений Дню охорони праці в Україні, девіз якого у 2017р. «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Сесія міської ради. Зміни до бюджету прийнято з другої спроби

5 квітня 2017 року голова районної державної адміністрації І. Стефанцов спільно із головою  районної ради  М. Бурлакою взяли участь у 17 сесії Бершадської міської ради 7 скликання.На розгляд пленарного засідання  було винесено питання, по якому депутати  не прийняли рішення на сесії міської ради,  що відбулась 31 березня 2017 року.

День здоров’я

Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН. Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. Напередодні цього дня, 4 квітня, фахівець із соціальної роботи Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соколюк Оксана Леонідівна організувала для учнів Малокиріївської ЗОШ І — ІІ ступенів участь у проекті  «День здоров’я».

Відбулася нарада апарату райдержадміністрації

6 квітня 2017 року керівником апарату Тетяною Гресько проведено робочу нараду із працівниками апарату райдержадміністрації. На порядок денний виносилися питання звіту за І квартал 2017 року, виконання розпоряджень  та доручень голови райдержадміністрації, здійснення оновлень інформації у розділах офіційного веб – сайту райдержадміністрації у зв’язку із реорганізацією відділів та структурних підрозділів.

«Депресія: Давай поговоримо...»

Відзначається Всесвітній день здоров’я з середини минулого століття, а його дата приурочена до дня створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, а саме, до дня прийняття статуту цієї організації - 7 квітня 1948 року. Всесвітній день здоров’я акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу.

Практичний семінар на тему: «Впровадження європейських стандартів у запитаннях і відповідях».

18 квітня 2017 року у м. Вінниці за ініціативи Державного підприємства «Редакції журналу «Охорона праці» буде проведено платний регіональний семінар з питань охорони праці , присвячений Дню охорони праці в Україні девіз якого у 2017р. «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Просимо прийняти участь начальників служби охорони праці , інженерів з охорони праці , спеціалістів з питань охорони праці на 10 годину прибути до м. Вінниці для участі у семінарі вартість 250 грн.    

До проекту Міністерства охорони здоров’я України «Доступні ліки», який передбачає реімбурсацію вартості ліків, долучилися

До проекту Міністерства охорони здоров’я України «Доступні ліки», який передбачає реімбурсацію вартості ліків, долучилися 35 виробників. «Це 18 виробників з ЄС, 15 з України, ізраїльський – «Тева», і один виробник із Індії. На серцево-судинні захворювання – 16 МНН і 127 торгівельних назв, на бронхіальну астму – 3 МНН і 6 торгівельних назв, на цукровий діабет другого типу – 2 МНН, 24 торгівельні назви. Загалом це 157 ліків-учасників програми», – розповіла Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Неповторний світ Карпат

Під час весняних канікул учні 8,9,10 класів Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та вчителі (Любавіна Г. Г., Каритник І. Г., Рибак Н В.) здійснили цікаву подорож у чарівний та загадковий світ Карпат.Це місце, де до горизонту котяться блакитні хвилі карпатських хребтів, де по дну кожної ущелини біжать прозорі примхливі струмочки, де на поверхню землі пробиваються джерела холодної смачної мінеральної води.