Архів новин

05 Квітень 2017

Програма щодо надання фізичним особам часткового відшкодування витрат на закуплені в установки індивідуального доїння або ( та ) холодильні установки для зберігання та охолодження молока

Рішенням 4 сесії обласної Ради  7 скликання від 11 лютого 2016 року № 40, зі змінами, затвердженими рішенням 17 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання  від 24 березня 2017 року №313 затверджено «Порядок  використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока».

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

ДЕПРЕСІЯ: ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМО!

У 2017 р. проблема депресії стала головною темою Всесвітнього дня здоров'я. Обрана тема - "Депресія: давайте поговоримо!"
Від депресії страждають люди різного віку, всіх категорій населення і в усіх країнах. Депресія завдає психічні страждання, негативно відбивається на здатності людини виконувати навіть найпростіші повсякденні справи і іноді може мати катастрофічні наслідки для взаємин людини з близькими і друзями, а також здатності людини заробляти собі на життя.

Оперативна інформація про стан посівів сільськогосподарських культур на 30 березня 2017 року

Метеорологічні умови третьої декади березня сформувались наступним чином. Середньодобова температура повітря склала  +6,80 С за багаторічної норми +2,40 С, або на 4,40 С тепліше. Мінімальні її показники відмічено 26 березня – -0,20 С, максимальні – 22 березня – +18,00 С. Сума  опадів  за  декаду  становила 8 мм. Середньодобова температура березня склала +5,20 С за багаторічної норми -0,10 С. Сума опадів за місяць становить 45,6 мм, що перевищує багаторічну норму в 1,5 рази.

Енергоефективні поради

Для забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України Держенергоефсктивності спільно з Міністерством соціальної політики України за підтримки Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа" розроблено відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси".

 

"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"

Про заходи з попередження виникнення пожеж в природних екосистемах

У відповідності до вимог розпорядження обласної державної адміністрації від 14 грудня 2016 року № 936 та листа Департаменту агропромислового розвитку від 04.03.2017 року№03-02-25/755 «Про заходи з попередження виникнення пожеж в природних екосистемах» в області створено оперативний штаб на випадок спільних дій при гасінні пожеж в природних екосистемах.

МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХВОРИХ – СПРАВА СПІЛЬНА

Одним із основних завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є надання соціальних послуг застрахованим особам, які сприяють відновленню працездатності громадян у разі їх тяжкої хвороби. Одним із таких напрямків є медична реабілітація в умовах відділень санаторних закладів. Метою цього є  швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності.