Архів новин

04 Квітень 2017

Державні службовці долучилися до акції з благоустрою

4 квітня 2017 року працівники Бершадської райдержадміністрації,підтримавши ініціативу у проведенні двомісячника з благоустрою та санітарної очистки територій, долучитись до прибирання прибудинкової території приміщення райдержадміністрації. Було організовано побілку дерев та бордюрів, облаштування квітників та догляд за висадженими раніше кущами і квітами.

Підсумки галузі тваринництва за березень 2017 року

Відповідно аналізу розвитку тваринництва за березень 2017 року в галузі досягнуто позитивних результатів насамперед за рахунок підвищення продуктивності худоби Надоєно  2178 тонн  молока,що становить 1572 кг. молока на корову (+167кг.в порівнянні з минулим роком). Вироблено 967,9тонн м»яса,середньодобові привіси становлять 665гр. по ВРХ та 380 гр. по свинях. Станом на 1 квітня 2017 року  налічується 3432 гол ВРХ ,в т.ч. 1505 корів, 174 гол. нетелів, 1439 гол. теличок всіх віків.

Сергій Савчук: У березні українці-учасники програми «теплих» кредитів залучили на енергоефективні заходи рекордну суму коштів – півмільярда гривень

У березні понад 25 тисяч родин стали учасниками Урядової програми "теплих" кредитів та залучили на реалізацію енергоефективних заходів у своїх оселях 509 млн гривень. Це абсолютний рекорд, досягнутий вперше за три роки дії програми. Ця сума коштів у півтора рази та навіть удвічі перевищує показники кращих періодів програми. Наприклад, у листопаді 2015 року за місяць сім'ї отримували разом близько 300 млн гривень.

Свято краєзнавчої книги у Бершадській центральній районній бібліотеці

4 квітня у приміщенні читальної зали Бершадської центральної районної бібліотеки вперше на Бершадщині відбулось свято краєзнавчої книги. Привітати усіх присутніх з днем краєзнавчої книги прийшли заступник голови Бершадської районної  ради Пересунько Сергій Васильович та головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації  Тиворська Тетяна Павлівна. Вони вручили грамоти та квіти авторам краєзнавчих книг: Маніленку Петру Васильовичу, Шевчуку Федору Харитоновичу,

Зональні змагання «Шкіряний м'яч»

Відповідно до обласного Положення «Шкіряний м'яч»,  команда Бершадського району взяла участь у зональних змаганнях з футболу. В ході футбольних зустрічей команда Бершадського району перемогла суперників з смт. Піщанка з рахунком 2:0 та смт. Чечельник  з рахунком 5:1.
В результаті команда Бершадського району, тренер Срутинський М.Ю, братиме участь у фінальних змаганнях з футболу, які відбудуться 7 квітня 2017року у смт.Погребищі.

Будь-яка реформа ефективна лише тоді, коли в неї вірять люди, які цю реформу впроваджують, - Валерій Коровій

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 29 березня взяв участь у виїзному розширеному засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, що відбулося в Могилів-Подільському.

Районний етап конкурсу «Творча скарбничка – 2017»

На виконання річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», постанови Кабінету Міністрів України   від 20 квітня 2011 р.№462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р.№1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти»,

Олімпіада юних математиків

На виконання плану роботи відділу освіти та РМК, наказу відділу освіти від 06.03.2017р. № 97 «Про проведення районних олімпіад з математики, іноземної (англійська) мови серед учнів 4 класів» з метою пошуку, підтримки, активізації роботи з інтелектуального розвитку школярів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району, популяризації математичних знань, активізації творчої діяльності талановитих школярів відділ освіти

Вітаємо з перемогою!

28 березня 2017 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» проведено І етап очного туру конкурсу «Шкільна бібліотека-2017», в якому взяла участь і здобула перемогу бібліотекар Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Мараховська Тетяна Анатоліївна.

Сьогодні - призовник, а завтра - солдат захисник

 З нагоди урочистих проводів юнаків до лав збройних сил України Бершадська ЦРБ презентувала виставку «Сьогодні - призовник, а завтра - солдат захисник».
 Необхідною умовою безпеки кожної держави є її армія, і Україна не є винятком.

Керівники району оглянули тематичну виставку

3 квітня 2017 року в рамках урочистих проводів до лав Збройних Сил України голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районнох ради Михайло Бурлака, голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар, разом із призовниками орглянули тематичну виставку«Сьогодні - призовник, а завтра - солдат захисник», яку презентували працівники центральної районної бібліотеки.

Гранти – можливості втілення мрій

У «спадок» багатьом школам нашого району дістались котельні із застарілим обладнанням, та ще й у підвальних приміщеннях, що є вкрай небезпечно. Перед відділом освіти поставлено задачу–вивести котельні з підвалів.Кожне будівництво має починатись з гарного плану–проектно-кошторисної документації, яка відображає всі деталі та витрати по будівництву.

Виставка-продаж картин "Палітра кольорів"

В Бершадському районному краєзнавчому музеї відкрилася виставка -продаж картин "Палітра кольорів" художника Леоніда Бурдейного з села Шляхової, яка буде тривати до кінця місяця.На виставку-продаж картина "Палітра кольорів" художника Леоніда Бурдейного завітали заступник голови Бершадської районної ради Сергій Пересунько та головний спеціаліст відділу культури і туризму Бершадської райдержадміністрації Тетяна Тиворська.

Районний краєзнавчий музей