Архів новин

03 Квітень 2017

Урочисті проводи юнаків до Лав Збройних Сил України

Вже стало  доброю  традицією  щороку  навесні урочисто,  дружньою  бершадською  родиною  проводжати до Лав  Збройних  Сил  України  юнаків  нашого  району. 3 квітня  наших  майбутніх  воїнів  прийшли  привітати керівники  району та  міста: голова  райдержадміністрації  Стефанцов  Іван  Васильович, голова  районної ради  Бурлака  Михайло  Григорович та секретар  міської  ради  Рижавська  Оксана  Вікторівна.

Урок патріотичного виховання для призовників

   3 квітня 2017 року в районному краєзнавчому музеї з метою підвищення патріотичних настроїв молоді, ознайомлення їх з історією створення українського війська та  примноження героїчних традицій наших земляків, для призовників до лав Збройних Сил України та їх родичів було проведено урок патріотичного виховання «На захисті Батьківщини» та прочитано лекцію «З історії створення української армії».

Стихійні сміттєзвалища – одне із найважливіших питань сьогодення

На сьогоднішній день стихійні сміттєзвалища є великою проблемою та кількість їх щороку зростає.Саме стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Навколишні посадки, балки і ліси обросли несанкціонованими звалищами. Тонни сміття викидаються на узбіччя доріг та лісів. Найбільше лихо для природи — залишені після пікніків пляшки, пакети, одноразовий посуд, які самі по собі можуть розкладатися сторіччями.

Зустріч голови райдержадмніістрації з директором Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки Наталією Морозовою

31 березня 2017 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Івана Стефанцова за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька з директором  Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки Наталією Морозовою.

Сесія міської ради: намірів багато - конструктиву мало

31 березня 2017 року голова районної державної адміністрації І.Стефанцов спільно із заступником голови районної ради С.Пересуньком взяли участь у черговій 16 сесії Бершадської міської ради 7 скликання. На розгляд пленарного засідання було винесено ряд важливих питань, які стосувались життєдіяльності міста. В ході обговорення депутати розглянули 14 питань порядку денного.

Відкрилася виставка -продаж картин художника Леоніда Бурдейного

В Бершадському районному краєзнавчому музеї відкрилася виставка -продаж картин "Палітра кольорів" художника Леоніда Бурдейного з села Шляхової, яка буде тривати до кінця місяця.
Леонід Васильович Бурдейний, 1965 р.н. народився в с.Шляхова Бершадського району, навчався в Шляхівській середній школі. У 1982 р. після закінчення 10 класів поступив на навчання у Козятинське залізничне училище.

Валерій Коровій: «Маємо все зробити, щоб проект з реімбурсації був реалізований ефективно»

На цьому голова облдержадміністрації акцентував увагу під час щотижневої оперативної наради з керівниками департаментів та служб регіону. «Реформи ефективні тоді, коли дають реальні результати, і коли ми говоримо про продовження реформи в галузі охорони здоров’я, то перший крок тут – старт з 1 квітня проекту з реімбурсації. Це три категорії хворих: з бронхіальною астмою, серцево-судинними захворюванням та цукровим діабетом.

До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього». Участь України в ЕКСПО 2017 - це унікальний шанс презентувати міжнародній спільноті – представникам більше 100 країн світу - потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні!

Семінар бібліотечних працівників району «Інноваційні послуги публічної бібліотеки в сучасному суспільстві»

31 березня у Бершадській центральній районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району на тему: «Інноваційні послуги публічної бібліотеки в сучасному суспільстві». Розпочала семінар начальник Бершадського відділу культури Надія Миколаївна Герасимчук та директор Бершадської центральної районної бібліотеки Наталія Володимирівна Лева.

5 фактів та 5 міфів про міжнародні закупівлі ліків

Два роки тому Верховна Рада ухвалила закон про здійснення державних закупівель ліків через міжнародні організації, який зобов’язав Міністерство охорони здоров’я делегувати цим організаціям придбання низки препаратів. Виправданість такого кроку переконливо доведена практикою – залучення міжнародників до закупівель дозволило зекономити бюджетні кошти за рахунок придбання ліків без корупційних схем, пацієнти отримали більше препаратів для лікування.

Проте за цей час довкола процесу закупівлі ліків з’явилось чимало міфів. Наводимо беззаперечні факти щодо міжнародних закупівель ліків та спростовуємо найпоширеніші міфи.

День поширення інформації про аутизм

Попереджений,- в більшості випадків означає-озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

Про внесення змін до постанови «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що Кабінетом Міністрів на засіданні 22 березня поточного року внесено зміни до пункту 1 постанови від 5 листопада 2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

Схід сіл Маньківської та Красносільської територіальних громад

30 березня 2017 року у будинку культури с.Красносілки відбувся схід сіл  Маньківської та Красносільської територіальних громад.На порядок денний виносилося питання підтримки родини загиблого в зоні проведення АТО Юрія Барашенка по встановленню істинних причин його смерті.